767868676
۱۱:۳۵ - یکشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۲۴

مدیر آموزش و پرورش نطنز مطرح کرد؛

توجه به امور تربیتی اولویت دارد/ همه مسئولان آموزش و پرورش را برای تحقق اهداف خود یاری کنند

مدیر آموزش و پرورش نطنز گفت: با توجه به تمامی وظایف آموزش و پرورش، فعالیت های امور تربیتی و به خصوص نماز را در اولویت کاری خود قرار خواهم داد و بر این باورم که اگر بخواهیم جوانان و دانش آموزان را در مقابل فضای مجازی آلوده و سایر مشکلات مصون بداریم تنها راه این است که فریضه الهی نماز را در آن ها نهادینه کنیم.

به گزارش صاحب نیوز؛ رضا چاوش پور صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران، اظهار کرد: شاهد تلاش های مدیران دوره های مختلف در طول 30 سال حضور خود در آموزش و پرورش بوده ام و شرایط خوب فرهنگی، فرهنگیان درخشان، اولیای با فرهنگ، دانش آموزان سالم و پرتوان و مدیران لایق و شایسته از ظرفیت های بسیار خوبی است که در شهرستان نطنز وجود دارد.

مدیر آموزش و پرورش نطنز افزود: آموزش و پرورش در تمامی جوامع در کنار هم قرار گرفته است و در دین مبین اسلام هم به این امر توجه ویژه شده و دنیا هم فهمیده است که دانش بدون پرورش نه تنها بی فایده است بلکه برای جوامع نیز زیان به همراه خواهد داشت.

وی تصریح کرد: با توجه به تمامی وظایف آموزش و پرورش، فعالیت های امور تربیتی و به خصوص نماز را در اولویت کاری خود قرار خواهم داد و بر این باورم که اگر بخواهیم جوانان و دانش آموزان را در مقابل فضای مجازی آلوده و سایر مشکلات مصون بداریم تنها راه این است که فریضه الهی نماز را در آن ها نهادینه کنیم و این مطابق آیه صریح قرآن است.

چاوش پور ادامه داد: از تمام دستگاه ها تقاضا دارم که در امور مربوط به آموزش و پرورش و به خصوص نماز و آموزه های دینی، مدیریت جدید را راهنمایی کنند، این به آن معنا نیست که ما تاکنون در این حوزه توانمند نبوده ایم بلکه گستره کار و هجمه زیاد دشمنان و همچنین کم بودن میزان زمانی که دانش آموز در اختیار ما است باعث شده تا نهایت تلاش خود را به کار بگیریم تا بتوانیم دانش آموزان با ادب و تحصیل کرده تحویل جامعه دهیم.

وی اضافه کرد: مجموعه آموزش و پرورش تلاش می کند تا بر اساس سند تحول بنیادین و اولویت های راهبردی اداره کل آموزش و پرورش استان حرکت کند، مدیران ما مدیران لایقی هستند و امیدواریم گشایشی برای دغدغه های مالی این عزیزان نیز ایجاد شود.

مدیر آموزش و پرورش نطنز اجرای مطلوب نظام شش سه سه و تلاش برای استقرار پایه دوازدهم با کمترین آسیب، حمایت و استفاده از پژوهش سرای دانش آموزی، استفاده از ظرفیت آموزگاران در زمینه خلاقیت، اقدام پژوهی و تفکر سواد رسانه ای، تلاش برای تجهیز، تقویت و علاقه مند کردن دانش آموزان به آموزش ها و رشته های فنی حرفه ای و تعامل سازنده با مرکز فنی و حرفه ای شهرستان را از مهم ترین برنامه های مجموعه آموزش و پرورش نطنز عنوان کرد.

وی با بیان این که حفظ ارتباط بسیار خوب با مسئولان استان و شهرستان، خیران مدرسه ساز و مدرسه یار، انجمن اولیا و مربیان و بازنشستگان را در اولویت کاری خود قرار خواهد داد، خاطر نشان کرد: جدیت در برگزاری کلاس های تقویتی و کنکور که با تلاش خیران، مدیران متوسطه نظری و مدیریت آموزش و پرورش تشکیل خواهد شد در دستور کار قرار می گیرد تا با این روش خلا آموزشگاه علمی جبران شود.

چاوش پور از امام جمعه، فرماندار و دیگر مسئولان شهرستان خواست تا با نظرها و پیشنهادهای ارزنده و سازنده خود آموزش و پرورش را در رسیدن به اهداف خود یاری کنند.

انتهای پیام/ آوای نطنز/ گ.ف