حمامیان رئیس بنیاد شهید اردستان
۱۶:۰۹ - یکشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۲۴

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اردستان:

یادواره ۳۲۰شهید شهرستان اردستان همزمان با دهه فجر برگزار می شود

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اردستان، گفت: برنامه های اصلی که در دهه فجر مد نظر بوده یادواره شهدای شهرستان اردستان است که به یاد ۳۲۰ شهید شهرستان برگزار می شود.

به گزارش صاحب نیوز؛ ماشاالله حمامیان پیش از ظهر امروز در جلسه کمیته ایثارگران دهه فجر انقلاب اسلامی در محل بنیاد شهد اردستان اظهار کرد: مهمترین موضوع و اصل جلسه ایثارگران برنامه ریزی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تجلیل از ایثارگران و خانواده های آنان در دهه مبارک فجر خواهد بود.

وی افزود: به منظور پر بار بودن برنامه های معنوی دهه فجر امسال که با ایام فاطمیه تقارن دارد اعضای مختلفی همچون معاون فرهنگی بنیاد شهید، بخشداران، شهرداران، آموزش و پرورش، بسیج، نیروی انتظامی بنیاد شهید را در تقویت این کمیته یاری می کنند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اردستان گفت: برنامه های اصلی که در دهه فجر مد نظر بوده یادواره شهدای شهرستان اردستان است که یاد 320 شهید شهرستان گرامی داشته می شود.

حمامیان با بیان اینکه یادواره ای بزرگ با نام شهرستان در اردستان برگزار می شود، تصریح کرد: به همین منظور سه یادواره با نام شهدای انقلاب و شهدای شهر اردستان، یادواره شهدای والفجر شهر زواره و یادواره شهدای بخش برزاوند با همکاری پایگاههای بسیج برگزار خواهد شد.

وی تاکید کرد: برنامه های متنوع دیگری همچون دیدار با خانواده معظم شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی، تعویض پرچم گلزار شهدای منطقه و انتشار وصیت نامه شهدای دانش آموز توسط بسیج دانش آموزی در صبحگاه مدارس و قرائت آن از برنامه های دیگر این دهه خواهد بود.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اردستان خاطرنشان کرد: بنیاد شهید اردستان نسبت به ارسال پیامک عناوین هر روز دهه فجر به جامعه ایثارگران اقدام کرده و نسبت به برگزاری نمایشگاه انقلاب اسلامی با همکاری حوزه های مقاومت بسیج اقدام خواهد کرد.

انتهای پیام/صبح اردستان