صفحه اصلی » اقتصادی » نگاه غلط دولت به تشکل ها و انجمن های اقتصادی/ تجربه موفق پاویون سنگ اصفهان در نماشگاه ورونیا ایتالیا

رییس کمیسیون معادن اتاق بازرگانی اصفهان مطرح کرد؛

نگاه غلط دولت به تشکل ها و انجمن های اقتصادی/ تجربه موفق پاویون سنگ اصفهان در نماشگاه ورونیا ایتالیا

رییس کمیسیون معادن اتاق بازرگانی اصفهان، نگاه دولت به تشکل ها و انجمن را نادرست و نامناسب دانست و گفت: تمرکز دولت بر این است که از طریق انجمن ها و تشکل ها مالیات فعالان اقتصادی آن بخش را دریافت کند و به توسعه کسب و کار آنان توجهی نمی کند.

تاریخ انتشار: ۱۰:۰۳ - دوشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۲۵

به گزارش صاحب نیوز؛ احمد خوروش عصر دیروز در دهمین کمیسیون معادن و صنایع معدنی اتاق بازرگانی اصفهان، با اشاره به حضور پاویون اصفهان در نمایشگاه ورونا ایتالیا، اظهار کرد: پنج شرکت سنگ استان با محوریت اتاق بازرگانی در این نمایشگاه که سال 2017 برگزار شد شرکت کردند.

رییس کمیسیون معادن و صنایع معدنی اتاق بازرگانی اصفهان با اشاره به دستاوردهای این حضور، تصریح کرد: این نمایشگاه زمینه همکاری شرکت های تولید و فراوری سنگ را برای حضور گروهی در نمایشگاه های بین المللی را فراهم کرد.

وی تاکید کرد: کمیسیون معادن برای بهبود فضای کسب و کار فعالان این بخش تلاش می کند که با برگزاری پاویون های تخصصی در نمایشگاه های بین المللی، فرصتی برای معرفی محصولات  معدنی به ویژه سنگ استان اصفهان را ایجاد کند.

خوروش نگاه دولت به تشکل ها و انجمن را نادرست و نامناسب دانست و اظهار کرد: تمرکز دولت بر این است که از طریق انجمن ها و تشکل ها مالیات فعالان اقتصادی آن بخش را دریافت کند و به توسعه کسب و کار آنان توجهی نمی کند.

رییس کمیسیون معادن و صنایع معدنی اتاق بازرگانی اصفهان با بیان اینکه افزایش ظرفیت تولید بدون کار کارشناسی زمینه شکست اقدامات را به وجود می آورد، عنوان کرد: مصرف داخلی هیچ موقع به اندازه افزایش ظرفیت نخواهد بود و در صورتی که هر صنعتی به اندازه کافی صادرات نداشته باشد هیچ وقت رشد نخواهد کرد.

انتهایی پیام/ن

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد