82187458-70936382
۱۷:۵۳ - دوشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۲۵

فرماندار چادگان:

ضرورت ایجاد نمایشگاه دائمی مبارزه با مواد مخدر در چادگان/ مبارزه با گسترش مواد مخدر نیازمند عزم جدی است

فرماندار چادگان گفت: کمپ های ترک اعتیاد، از ملزومات شهرستان است و در کنار تمام کارهای ذکر شده، دائر شدن نمایشگاه دائمی در حوزه مبارزه با مواد مخدر نیز از ضروریات است.

به گزارش صاحب نیوز جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر، بعداز ظهر امروز با حضور فرماندار و دیگر مسئولان شهرستان در سالن جلسات فرمانداری چادگان برگزار شد.

فرماندار چادگان در این جلسه با تقدیر از کارها و فعالیت هایی خوبی که توسط اعضای این شورا در زمینه مبارزه با مواد مخدر انجام شده است گفت: مبارزه با گسترش مواد مخدر نیازمند عزم جدی است و لذا اعضای این شورا باید در این کمیته ها با بررسی آسیب های مواد مخدر، راهکار لازم جهت پیشگیری را ارائه دهند.

مهدی اسدپور  اظهار کرد: یکی از مصوبات این جلسه حضور کارشناسان و برگزاری کارگاه های آموزشی در جهت آموزش های حرفه ای در جهت پیشگیری و مقابله با این بلای اجتماعی خواهد بود.

وی تأکید کرد: مسئولان نهادهای فرهنگی شهرستان باید با جدیت نسبت به اطلاع رسانی و آگاه سازی مردم از آسیب های سوء مصرف مواد مخدر، مخصوصاً مواد مخدر صنعتی در مدارس، دانشگاه‌ ها و خانواده ‌ها اقدام کنند.

اسدپور، یکی از رکن های اساسی در بحث مبارزه با مواد مخدر را، آگاهی بخشی و آموزش دانست.

وی با اشاره به تجهیز و کمک به مرکز ترک اعتیاد این شهرستان خاطر نشان کرد: کمپ های ترک اعتیاد، از ملزومات شهرستان است و در کنار تمام کارهای ذکر شده، دائر شدن نمایشگاه دائمی در حوزه مبارزه با مواد مخدر نیز از ضروریات است.

انتهای پیام/چادگان نا