صفحه اصلی » اجتماعی » ضرورت ایجاد نمایشگاه دائمی مبارزه با مواد مخدر در چادگان/ مبارزه با گسترش مواد مخدر نیازمند عزم جدی است

فرماندار چادگان:

ضرورت ایجاد نمایشگاه دائمی مبارزه با مواد مخدر در چادگان/ مبارزه با گسترش مواد مخدر نیازمند عزم جدی است

فرماندار چادگان گفت: کمپ های ترک اعتیاد، از ملزومات شهرستان است و در کنار تمام کارهای ذکر شده، دائر شدن نمایشگاه دائمی در حوزه مبارزه با مواد مخدر نیز از ضروریات است.

تاریخ انتشار: ۱۷:۵۳ - دوشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۲۵

به گزارش صاحب نیوز جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر، بعداز ظهر امروز با حضور فرماندار و دیگر مسئولان شهرستان در سالن جلسات فرمانداری چادگان برگزار شد.

فرماندار چادگان در این جلسه با تقدیر از کارها و فعالیت هایی خوبی که توسط اعضای این شورا در زمینه مبارزه با مواد مخدر انجام شده است گفت: مبارزه با گسترش مواد مخدر نیازمند عزم جدی است و لذا اعضای این شورا باید در این کمیته ها با بررسی آسیب های مواد مخدر، راهکار لازم جهت پیشگیری را ارائه دهند.

مهدی اسدپور  اظهار کرد: یکی از مصوبات این جلسه حضور کارشناسان و برگزاری کارگاه های آموزشی در جهت آموزش های حرفه ای در جهت پیشگیری و مقابله با این بلای اجتماعی خواهد بود.

وی تأکید کرد: مسئولان نهادهای فرهنگی شهرستان باید با جدیت نسبت به اطلاع رسانی و آگاه سازی مردم از آسیب های سوء مصرف مواد مخدر، مخصوصاً مواد مخدر صنعتی در مدارس، دانشگاه‌ ها و خانواده ‌ها اقدام کنند.

اسدپور، یکی از رکن های اساسی در بحث مبارزه با مواد مخدر را، آگاهی بخشی و آموزش دانست.

وی با اشاره به تجهیز و کمک به مرکز ترک اعتیاد این شهرستان خاطر نشان کرد: کمپ های ترک اعتیاد، از ملزومات شهرستان است و در کنار تمام کارهای ذکر شده، دائر شدن نمایشگاه دائمی در حوزه مبارزه با مواد مخدر نیز از ضروریات است.

انتهای پیام/چادگان نا

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99