امام جمعه دولت آباد افزود: برنامه کوتاه مدّت آن ها؛ ایجاد آشوب و هرج و مرج در کشور، برنامه میان مدّت آن ها؛ ضربه زدن به اقتصاد مملکت و برنامه دراز مدّت آن ها هم براندازی نظام مقدّس جمهوری اسلامی است.
وی نقطه مشترک همه این برنامه ها را هم ناامید کردن مردم‌ عنوان کرد و گفت: حال دلسوزان نظام، چه مردم، چه مسئولان، همه آحاد جامعه، همه گروه ها و جناح های سیاسی نباید بگذارند که دشمن به این هدف برسد.
محمودآبادی ادامه داد: برخی از افراد که در داخل نظام، با نظام اسلامی دشمنی می کنند علّتش این است که آن شخص اخلالگر یا  اختلاسگر بوده، یک خیانتی کرده، او را دستگیر کردند، زندان کردند، از برخی از پست ها محرومش کردند؛ بنا بر این طبیعی است که او وارد دشمنی می شود و اذعان می کند نظام ناکارآمد است و سم پاشی و سیاه نمایی می کند؛ یک چنین افرادی از این نظام سیلی خورده اند.
این کارشناس سیاسی تصریح کرد: برخی از افراد هم از روی بی توجّهی سیاه نمایی می کنند، اینها هم باید توجّه داشته باشند اگر حرف امام جمعه، حرف آن مسئول، حرف آن دلسوز نظام این باشد که مردم دلسرد بشوند نسبت به نظام مقدّس جمهوری اسلامی، دقیقاً خواسته دشمن را عملی کردیم.
مسئول قرارگاه فرهنگی برخوار در ادامه تاکید کرد: باید حواسمان باشد، ضمن این که انتقاد داشته باشیم و حرفمان را بزنیم ولی نباید آب به آسیاب دشمن بریزیم و مردم را نااُمید بکنیم، چون برنامه های دشمن و مخارجی که دشمن در حال هزینه کردن برای براندازی نظام است، در حال اجرا و ابقا است،
محمودآبادی متذکر شد: ما باید حواسمان باشد. بصیرت اقتضا می کند الآن که هدف دشمن نااُمید کردن مردم است، ما نگذاریم که مردم نااُمید بشوند، مردم و مسئولان ما نه همه خوب هستند، نه همه بد هستند؛ همچنان که رهبر معظم انقلاب در ۱۹ دیماه در دیدار با مردم قم مطرح کردند: این کسانی که در این نظام هستند، فرقی نمی کند چه نماینده مجلس، چه در قوّه قضائیه باشد، چه در قوّه مجریّه باشد، هم خوب دارند، هم بد دارند.
امام جمعه دولت آباد عنوان کرد: ما باید خوب ها را اسم ببریم، بدها را هم تا می توانیم اصلاحشان کنیم و اگر اصلاح نشدند افشاگری کنیم، البتّه به واسطه ارادتی که مردم ما به اهل بیت دارند؛ خوب ها بیشتر هستند، افراد خوب، افراد دلسوز زیادتر هستند.
این مسئول گفت: افرادی هم که بد هستند را باید امر به معروف و نهی از منکر کرد، آنچه که مهمّ است ما باید واقعیّت را ببینیم، این که به برکت این نظام مقدّس جمهوری اسلامی اوضاع زندگی مردم نسبت به قبل از انقلاب بهتر شده است.
وی ادامه داد: یکی از مشکلات ما این است که طبقه متوسّط جامعه، همیشه چشم به طبقه مرفّه جامعه دارند اما اگر انسان به خود نگاه کند می بیند که نسبت به دوران پدر و مادر خود و حتی نسبت به چند سال گذشته، زندگی و امکانات بهتری دارد، این بهتری را چه کسی به وجود آورده است؟ نظام مقدّس جمهوری اسلامی.
محمودآبادی اظهار کرد: اگر ما الآن یک ارزیابی داشته باشیم موقعیّتمان هم از نظر اقتصادی، هم از نظر سیاسی و هم از نظر اجتماعی، خیلی بهتر شده است، البته این به این معنا نیست که بدون مشکل هستیم.
این کارشناس سیاسی افزود: حضرت آقا فرمودند: مسئولان باید توجّه داشته باشند که مشکلات را برطرف کنند، مگس روی زخم و روی جایی می نشیند که آلودگی باشد، دشمن هم دست روی جایی می گذارد که نقطه ضعف باشد، بنا بر این باید این نقاط ضعف برطرف شود، ولی سطح زندگی مردم بالاتر آمده است.
امام جمعه دولت آباد تاکید کرد: پس ما باید واقعیّت را ببینیم، به سیاه نمایی ها توجّه نکنیم و الآن هم موقعیّت اقتضاء می کند که ما مردم را امیدوار کنیم؛ چرا که دلسردی مردم به نظام، باعث می شود آب به آسیاب دشمن بریزیم و به هر صورت بی بصیرتی است.
انتهای پیام / چشم برخوار