در متن پیام آن ها آمده است:
مسئولان برای حل مشکل معیشت بی‌وقفه کار کنند
 ۹۶/۶/۴ مقام معظم رهبری
بدون شک سخنان اخیر رئیس جمهور  در جواز نقد پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله و سلّم) و ائمه‌ معصومین (صلوات الله علیهم) انکار یکی از مسلّمات اعتقادی مورد اتفاق مسلمین و یکی از ضروریات مذهب حقه شیعه است؛ پس از پذیرش عصمت انبیاء و ائمه اطهار علیهم السلام از طریق حکم عقل و نقل که به صورت مفصل و متقن در علم کلام اثبات گردیده است نقد کردن و زیر سوال بردن عملکرد ایشان از جانب مسلمین راستین و مومنین حقیقی امری غیر معقول به نظر میرسد. بنابراین زیبنده نیست که مومنی از یک سو پیامبر را معصوم از خطا و اشتباه بداند و از  دگر سوی اقوال و افعال ا‌و را مورد خدشه قرار دهد، جای بسی تاسف است که صاحب یکی از بالاترین مناصب جمهوری اسلامی که به لباس روحانیت متلبس است برای توجیه گفتار خویش به اعتراض یکی از منافقین صدر اسلام استدلال نماید. مضاف بر این جناب آقای روحانی شما در یک منصب اجرایی هستید بنابراین پرداختن به این مطالب در جمع هئیت دولت که وظیفه رسیدن به امور معیشتی و رفع مشکلات اقتصادی مردم را دارد و بازتاب آن در جامعه علاوه بر مخدوش کردن عقاید پاک یک ملت و جریحه دار کردن احساسات و عواطف لطیف یک امت ریشه دار و اصیل، ناامید کردن آنان را از کارآمدی مسئولین در عمل به وظایف خویش در پی دارد.
بنابراین سزاوار است رئیس جمهور محترم که یک مقام اجرایی است بحث و نقد در این امور دقیق را به اهل آن واگذار کرده و به وظیفه خود که رفع مشکلات اقتصادی مردم و تسهیل معیشت اقشار جامعه به ویژه اقشار کم درآمداست بپردازد.
بسیج دانشجویی شهید آوینی هم صدا با علماء و مراجع عظام تقلید و اساتید و دانشجویان این دانشگاه و دانشگاه ی کل کشور و عموم مردم مومن و انقلابی ایران اسلامی این رویه ی مسئولین را محکوم کرده و خواهان عذرخواهی صریح رئیس جمهور از مردم است. باشد که من بعد شاهد اینگونه مسائل تاسف بار نباشیم.
والسلام علی من اتبع الهدی
بسیج دانشجویی شهید آوینی دانشگاه سپهر اصفهان (خورزوق)
انتهای پیام / د