صفحه اصلی » اجتماعی » کلیه مسیرها چادگان باز و تردد در آن ها صورت می گیرد/ ارتفاع برف در بخش چنار رود چادگان به ۱۲ سانتی متر رسید

کلیه مسیرها چادگان باز و تردد در آن ها صورت می گیرد/ ارتفاع برف در بخش چنار رود چادگان به ۱۲ سانتی متر رسید

رئیس اداره حمل‌ و نقل جاده‌ای شهرستان چادگان گفت: خوشبختانه کلیه مسیرها شهرستان چادگان، توسط نیروهای اداره حمل‌ و نقل جاده‌ای باز و تردد در آن ها صورت می گیرد و هیچ گونه مشکلی از لحاظ بحث خروج از جاده ای خودروها را نداشتیم.

تاریخ انتشار: ۱۸:۲۳ - شنبه ۱۳۹۶/۱۰/۳۰

به گزارش صاحب نیوز بارش برف از صبح امروز در چادگان آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

رئیس اداره هواشناسی چادگان در این خصوص گفت: با ورود سامانه بارشی، میزان بارندگی برف در بخش مرکزی چادگان 7 سانتی متر و در بخش چنار رود به ۱۲ سانتی متر رسید، که این میزان در ارتفاعات شهرستان بیش از 20 سانتی متر ثبت شده است.

حسن عسگری، میزان بارش سال جاری از اول مهر تا صبح امروز ( 30 دی ماه) در شهر چادگان را ۱۶.۶ میلی متر دانست و افزود: میزان بارش برف و باران نسبت به سال گذشته تا این لحظه، 153.8 میلی متر بارش بوده است.

وی تصریح کرد: همچنین میزان بارش سال جاری از اول مهر تا صبح امروز در بخش چناررود  شهرستان چادگان 50 میلی متر است که نسبت به سال گذشته 178میلی متر کاهش داشته است.

عسگری با اشاره به وضعیت دمای هوای شهرستان طی روز های اخیر خاطرنشان کرد: دمای هوای چادگان، از صبح فردا تا اواسط هفته آینده، 8 تا ۱۰ درجه سانتی‌گراد کاهش می‌یابد.

حیدر علی عویدی هم در گفتگو با خبرنگار این رسانه گفت: با شروع بارش برف از صبح امروز، عملیات برف روبی و نمک پاشی در محورهای اصلی و فرعی شهرستان چادگان توسط ماشین آلات این اداره در حال بازگشایی است.

رئیس اداره حمل‌ و نقل جاده‌ای شهرستان چادگان افزود: در این عملیات یک دستگاه گریدل و دو دستگاه کامیون برف‌روب و نمک‌پاش در محور بخش مرکزی و همچنین یک دستگاه گریدل و سه دستگاه برف‌روب و نمک‌پاش در بخش چناررود، در حال برف‌روبی و نمک‌ پاشی هستند.

وی تصریح کرد: خوشبختانه کلیه مسیرها شهرستان با توسط نیروهای اداره حمل‌ و نقل جاده‌ای باز و تردد در آن ها صورت می گیرد و هیچ گونه مشکلی از لحاظ بحث خروج از جاده ای خودروها را نداشتیم.

عویدی با اشاره به لغزنده بودن راه های روستایی و مناطق صعب العبور شهرستان چادگان از کلیه رانندگان که قصد عزیمت به این شهرستان را دارند درخواست کرد: وسایل نقلیه خود را به زنجیر چرخ و وسایل ایمنی مجهز کنند.

انتهای پیام/چادگان نا/گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد