صفحه اصلی » اجتماعی » نخستین گام در نوسازی ناوگان اتوبوسرانی شهرضا

باهدف ارايه خدمات بهینه به شهروندان انجام شد:

نخستین گام در نوسازی ناوگان اتوبوسرانی شهرضا

نخستین گام در نوسازی ناوگان اتوبوسرانی شهری شهرضا، با بازدید شهردار شهرضا، اعضای شورای اسلامی این شهر و رییس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی این شهرداری از یک گروه خودروساز، برداشته شد.

تاریخ انتشار: ۱۰:۲۸ - دوشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲

به گزارش صاحب نیوز؛ رحیم جافری، شهردار شهرضا روز دوشنبه، در حاشیه بازدید از گروه خودروسازی «زرین خودرو» در گفت و گو با خبرنگار شهرضانیوز، اظهار کرد: یکی از مهمترین نیازهای حوزه مدیریت شهری شهرضا اصلاح ناوگان اتوبوسرانی به عنوان یکی از مهمترین ارکان حمل و نقل عمومی است.

وی تصریح کرد: هر روز جمعیتی در حدود 170 تا 180 هزار نفر در شهرضا تردد دارند که شمار بسیار زیادی از این افراد اتوبوس‌های عمومی را به عنوان وسیله نقلیه خود انتخاب می‌کنند.

شهردار شهرضا اضافه کرد: متأسفانه معابر و خیابان‌های شهرضا در حال حاضر ظرفیت لازم برای عبور اتوبوس‌ها را ندارد، این در حالی است که این خودروها بیش از دو برابر عمر مفید سرویس‌دهی کرده‌اند و کارکرد بیشتر آن‌ها، باعث افزایش آلایندگی صوتی و زیست‌محیطی می‌شود.

جافری با اشاره به این که اتوبوس های فعال در شهرستان روزانه هشت هزار کیلومتر طی می کنند، گفت: این مسئله به این دلیل است که شهرداری شهرضا به خارج از محدود شهری خود هم سرویس می دهد.

وی ادامه داد: دورترین روستا از شهر ۶۰ کیلومتر است و همچنین شهروندان این شهرستان در بخش منظریه و روستاهای دیگر برای رفاه مردم این خدمت را ارائه می دهند.

شهردار شهرضا با بیان این که میانگین عمر مفید اتوبوس‌ها ۱۱ سال است، افزود: متاسفانه اتوبوس‌های درون شهری شهرضا بیش از دو برابر عمر مفید خود کار کرده اند.

جافری گفت: بازدید از این مجموعه صنعتی خودروساز نخستین گام عملی شهرداری برای نوسازی ناوگان اتوبوسرانی است که با بررسی محصولات مختلف و تبادل نظر پیرامون راهکارهای ممکن در این زمینه انجام خواهد شد.

وی بیان کرد: شهروندان شهرضایی لایق دریافت بهترین خدمات هستند به همین دلیل تلاش می کنیم تا در این بخش با بهترین امکانات ناوگان اتوبوسرانی را نوسازی کنیم.

انتهای پیام/شهرضانیوز/ گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99