صفحه اصلی » فرهنگ و اندیشه » فرهنگسرا ها نقش مهمی در پویایی فرهنگی جامعه دارند/ بخشی از بار فرهنگی جامعه بر دوش شهرداری است

رئیس کمسیون فرهنگی شورای اسلامی شهرضا:

فرهنگسرا ها نقش مهمی در پویایی فرهنگی جامعه دارند/ بخشی از بار فرهنگی جامعه بر دوش شهرداری است

رئیس کمسیون فرهنگی شورای اسلامی شهرضا گفت: بخشی از بار فرهنگی جامعه بر دوش شهرداری است و این دستگاه در کنار رسالت اصلی خود باید به امور فرهنگی و جوانان نیز توجه جدی داشته باشد.

تاریخ انتشار: ۱۷:۴۵ - دوشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲

به گزارش صاحب نیوز؛ آرزو قوامی در گفت و گو با خبرنگار شهرضانیوز با اشاره به نقش تاثیرگذار فرهنگسراها در سطح جامعه، اظهار کرد:: فرهنگسراها یکی از زیرساخت های مهم فرهنگی محسوب شده که می تواند در پویایی فرهنگی جامعه در کنار احداث مراکز آموزشی و کتابخانه ای نقش موثری داشته باشد.
رئیس کمسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر شهرضا توجه به امور فرهنگی از سوی دستگاه های مختلف اجرایی را مورد تاکید قرار داد و گفت: بخشی از بار فرهنگی جامعه بر دوش شهرداری است و این دستگاه در کنار رسالت اصلی خود باید به امور فرهنگی و جوانان نیز توجه جدی داشته باشد.
وی با اشاره به بهره گیری از توان و ظرفیت جوانان در امور اجرایی شهری، تصریح کرد: شورای اسلامی شهر شهرضا در این زمینه و برای زیباسازی و مبلمان شهری از جوانان هنرمند و خلاق دعوت به عمل آورده که طرح های خود را ارائه کنند.
قوامی در پایان با ابراز نگرانی از وضعیت کمبود آب در سطح شهر و شهرستان تصریح کرد: با توجه به بحران اب امکان توسعه فضای سبز به شکل پارک میسر نیست و این امر یکی از موانع ایجاد فضا هایی زیبا و با نشاط در راستای استفاده شهروندان و جوانان است.

انتهای پیام/گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99