54646456456124
۱۳:۵۵ - سه شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۳

در آستانه دهه مبارک فجر انجام شد؛

آغاز به کار نمایشگاه بزرگ کتاب نطنز با بیش از ۵ هزار عنوان کتاب+ تصاویر

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نطنز، گفت: پنج هزار عنوان کتاب نمایشگاه کتاب این شهر عرضه شده که با تخفیف ۵۰ درصدی به مشتریان داده می شود.

به گزارش صاحب نیوز؛ آیین گشایش نمایشگاه بزرگ کتاب نطنز در آستانه دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، با مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نطنز، شورای شهر و شهرداری نطنز صبح امروز در طبقه فوقانی مرکز خرید چهارده معصوم (ع) شهرداری نطنز، برگزار شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نطنز در حاشیه این مراسم اظهار کرد: کتاب های این نمایشگاه در موضوع های گوناگون مذهبی، علمی و آموزشی، ادبیات و روان شناسی، تاریخی و غیره و در دو بخش کودکان و بزرگسالان عرضه می شود.

علی مشربی افزود: بیش از پنج هزار عنوان کتاب در این نمایشگاه عرضه شده است که همگی آن ها با تخفیف ۵۰ درصدی به مشتریان داده می شود.

وی تصریح کرد: برای ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی در بین دانش آموزان، قرار است اردوهای کوتاه مدت دانش آموزی نیز با همکاری اداره آموزش و پرورش نطنز برگزار شود تا دانش آموزان نیز بتوانند از این نمایشگاه بازدید کنند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نطنز گفت: امسال این دومین نمایشگاه بزرگ کتاب است که به درخواست مکرر اهالی فرهنگ و هنر و مردم کتاب دوست شهر نطنز برپا می شود و امیدواریم این نمایشگاه نیازهای مردم در حوزه کتاب و کتاب خوانی را پاسخ دهد.

وی خاطر نشان کرد: این نمایشگاه تا دهم اسفندماه سال جاری پذیرای علاقه مندان خواهد بود.

فرماندار شهرستان، رئیس اداره تبلیغات اسلامی نطنز، شهردار و اعضای شورای شهر نطنز، شهردار طرق رود و جمعی از اهالی فرهنگ و هنر شهرستان در مراسم گشایش این نمایشگاه حضور داشتند.

انتهای پیام/ آوای نطنز/ پ