صفحه اصلی » اجتماعی » امنیت پیش نیاز دیگر نیازهای جامعه/ فلسفه وجودی نیروی انتظامی تلاش برای ایجاد امنیت در جامعه است

فرمانده انتظامی استان اصفهان مطرح کرد؛

امنیت پیش نیاز دیگر نیازهای جامعه/ فلسفه وجودی نیروی انتظامی تلاش برای ایجاد امنیت در جامعه است

فرمانده انتظامی استان اصفهان فلسفه وجودی نیروی انتظامی را، جان برکف بودن و تلاش برای حکم فرما کردن امنیت و آرامش در جامعه دانست و گفت: امنیت پیش نیاز دیگر موضوعات و مسائل یک جامعه پویا و بالنده است.

تاریخ انتشار: ۲۰:۲۳ - سه شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۳

به گزارش صاحب نیوز  آئین تکریم و معارفه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان چادگان، عصر امروز با حضور فرمانده نیروی انتظامی استان، فرماندار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و  دیگر مسئولان شهرستان در ستاد فرماندهی انتظامی این شهرستان برگزار شد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان در این مراسم گفت: زمانی که لازم باشد همه بروکراسی های اداری را کنار بگذاریم و همه ی هم و غم خودمان را بر این استوار کنیم که چگونه می شود خدمت مفیدتر و موثر تری را انجام دهیم، آن وقت این کار خیلی ارزشمند است.

سردار مهدی معصوم بیگی تصریح کرد: انسانی که همیشه خود را سربازی بداند که مسئولیت نظم و امنیت کشور مقدس و کشور امام زمان(عج) را برعهده دارد، خیلی ارزشمند است.

وی در این خصوص ادامه داد: ما نیروهای انتظامی آماده ایم،  ضرروی ترین نیاز جامعه  که امنیت است را پاسخ بدهیم و مرتفع تر کنیم.

سردار معصوم بیگی، فلسفه وجودی نیروی انتظامی را، جان برکف بودن و تلاش برای حکم فرما کردن امنیت و آرامش در جامعه دانست و افزود: این بخش پیش نیاز دیگر موضوعات یک جامعه پویا و بالنده است.

وی اظهار کرد: اگر قرار باشد که اقتصاد، فرهنگ مناسب بوده و آرامش در جامعه حاکم باشد و حتی  دین مردم حفظ شود، در ابتدا باید امنیت حفظ شود.

فرمانده انتظامی استان اصفهان ادامه داد: امنیت، نعمت بسیار ذی قیمتی است که باید همه در دور آن حلقه بزنیم و آن را پاس بداریم، چرا که نگین یک کشور است و آن را باید حفظ کنیم.

وی با بیان این که، امنیت این کشور ابتدا مرهون خون شهدای عزیز و نجابت مردم شریف ایران است گفت: این که پرچم کشور جمهوری اسلامی ایران در اهتزاز است، افتخار این ملت است، چرا که در اطراف این کشور  نا امنی موج می زند و کشتی این کشور در این اقیانوس متلاطم منطقه در آرامش مطلق است.

فرماندار چادگان هم در این مراسم، ضمن تشکر ویژه از حضور فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان گفت: عدالت، امور رفاهی و توسعه اقتصادی در گرو امنیت پایدار در جامعه است که خوشبختانه این نیروی غیور توانسته به نحو احسن امنیت مرزها و امنیت داخلی را پدیدار سازد.

مهدی اسدپور با تاکید بر حساس بودن شهرستان چادگان و به لحاظ قومیتی و ترکیب جمعیتی افزود: اگر ما می بینیم در کشور جمهوری اسلامی ایران، یک آرامش، نظم و توسعه ای شکل گرفته است مرهون زحمات دلیرمردان ناجا،سپاه پاسداران، ارتش، نیروهای اطلاعاتی و  قوه قضائیه است.

در پایان مراسم از زحمات سرهنگ سهراب قرقانی، فرمانده سابق نیروی انتظامی شهرستان در طول خدمت ۱۸ ماهه خود تقدیر و سرهنگ ولی اروجی به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان چادگان معرفی شد.

سرهنگ ولی اروجی پیش از این فرمانده نیروی انتظامی شهرستان خوانسار بوده است و همچنین سرهنگ سهراب قرقانی به عنوان فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان سمیرم  مشغول خدمت خواهد شد.

انتهای پیام/چادگان نا

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد