صفحه اصلی » اجتماعی » توقیف یک دستگاه پژو با 364 کیلوگرم حشیش در نائین/ سوداگران به زودی دستگیر خواهند شد

فرمانده انتظامي استان خبرداد؛

توقیف یک دستگاه پژو با 364 کیلوگرم حشیش در نائین/ سوداگران به زودی دستگیر خواهند شد

فرمانده انتظامی استان با اشاره به کشف 364 کیلو گرم حشیش و 30 کیلو گرم تریاک در عملیات مشترک ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر اصفهان و شهرستان نائین، اظهار کرد: متهمان به محض مشاهده ماموران و با استفاده از تاریکی هوا و موقعیت جغرافیایی منطقه اقدام به فرار کردند که با شناسایی این سوداگران، آن ها به زودی دستگیر می شوند.

تاریخ انتشار: ۱۶:۱۰ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۴

به گزارش صاحب نیوز؛ سردار مهدی معصوم بیگی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اجرای طرح های مبارزه با قاچاقچیان مواد افیونی، اظهار کرد: در ادامه طرح مبارزه با قاچاقچیان مواد افیونی یک باند حرفه ای مواد مخدر شناسایی شدند.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به دریافت اخباری مبنی بر اینکه یک باند حرفه ای از سوداگران مرگ قصد انتقال محموله ای سنگین مواد مخدر از شرق کشور به مقصد تهران دارند، تصریح کرد: به دلیل اینکه این باند قصد عبور از اصفهان را داشتند، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.

وی افزود: یک تیم مشترک و مجرب از ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر اصفهان و شهرستان نائین وارد عمل و موفق شدند سواری پژو متعلق به قاچاقچیان را که در محوری فرعی تردد می کرد شناسایی کنند.

سردار معصوم بیگی با بیان اینکه متهمان به محض مشاهده ماموران و با استفاده از تاریکی هوا و موقعیت جغرافیایی منطقه اقدام به فرار کردند، ادامه داد: در بازرسی از خودرو 364 کیلو گرم حشیش و 30 کیلو گرم تریاک که زیر صندلی ها و صندوق عقب خودرو جاساز شده بود کشف شد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به شناسایی این سوداگران مرگ، عنوان کرد: این سوداگران به زودی دستگیر خواهند شد و نیروی انتظامی با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد افیونی برخورد قاطع و قانونی می کند.

انتهای پیام/ن

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد