صفحه اصلی » اجتماعی » توقيف یک دستگاه پژو با 364 كيلوگرم حشيش در نائين/ سوداگران به زودي دستگير خواهند شد

فرمانده انتظامي استان خبرداد؛

توقيف یک دستگاه پژو با 364 كيلوگرم حشيش در نائين/ سوداگران به زودي دستگير خواهند شد

فرمانده انتظامي استان با اشاره به كشف 364 كيلو گرم حشيش و 30 كيلو گرم ترياك در عمليات مشترك ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر اصفهان و شهرستان نائين، اظهار کرد: متهمان به محض مشاهده ماموران و با استفاده از تاریکی هوا و موقعیت جغرافیایی منطقه اقدام به فرار کردند که با شناسايي اين سوداگران، آن ها به زودی دستگیر می شوند.

تاریخ انتشار: ۱۶:۱۰ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۴

به گزارش صاحب نیوز؛ سردار مهدي معصوم بيگي صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اجرای طرح های مبارزه با قاچاقچیان مواد افیونی، اظهار کرد: در ادامه طرح مبارزه با قاچاقچيان مواد افيوني یک باند حرفه ای مواد مخدر شناسایی شدند.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به دريافت اخباري مبني بر اينكه يك باند حرفه اي از سوداگران مرگ قصد انتقال محموله اي سنگين مواد مخدر از شرق كشور به مقصد تهران دارند، تصریح کرد: به دلیل اینکه این باند قصد عبور از اصفهان را داشتند، بررسي موضوع به صورت ويژه در دستور كار ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.

وي افزود: يك تيم مشترك و مجرب از ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر اصفهان و شهرستان نائين وارد عمل و موفق شدند سواري پژو متعلق به قاچاقچيان را كه در محوري فرعي تردد مي كرد شناسايي كنند.

سردار معصوم بیگی با بیان اینکه متهمان به محض مشاهده ماموران و با استفاده از تاریکی هوا و موقعیت جغرافیایی منطقه اقدام به فرار کردند، ادامه داد: در بازرسي از خودرو 364 كيلو گرم حشيش و 30 كيلو گرم ترياك كه زير صندلي ها و صندوق عقب خودرو جاساز شده بود كشف شد.

فرمانده انتظامي استان اصفهان با اشاره به شناسايي اين سوداگران مرگ، عنوان کرد: این سوداگران به زودي دستگير خواهند شد و نيروي انتظامي با سوداگران مرگ و قاچاقچيان مواد افيوني برخورد قاطع و قانوني می کند.

انتهای پیام/ن

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد