صفحه اصلی » اقتصادی » استان دارای 46 هزار و ۵۳۲ رقبه ثبت شده است/ اخذ سند مالکیت برای ۱۳ هزار و ۴۵۵ رقبه اصفهان

معاون حقوقی اداره کل اوقاف و امور خیریه اصفهان:

استان دارای 46 هزار و ۵۳۲ رقبه ثبت شده است/ اخذ سند مالکیت برای ۱۳ هزار و ۴۵۵ رقبه اصفهان

معاون حقوقی و ثبتی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: استان اصفهان دارای 46 هزار و ۵۳۲ رقبه متصرفی و غیر متصرفی ثبت شده است که برای ۱۳ هزار و ۴۵۵ رقبه متصرفی و غیر متصرفی سند مالکیت اخذ شده است.

تاریخ انتشار: ۱۹:۴۷ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۴

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام محمود نصر اصفهانی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدامات انجام شده برای مستندسازی رقبات در استان اصفهان، اظهار کرد: با اقدامات انجام شده توسط کارشناسان حقوقی و ثبتی ادارات اوقاف استان از اول سال جاری تاکنون برای ۱۳۸۳ رقبه از رقبات استان اصفهان سند مالکیت جذب شده است.

معاون حقوقی و ثبتی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه این اقدامات با هدف حفاظت و صیانت از حقوق واقفان نیک اندیش و اجرای امینانه نیات آن ها انجام شده است، عنوان کرد: استان اصفهان دارای 46 هزار و ۵۳۲ رقبه متصرفی و غیر متصرفی ثبت شده است که برای ۱۳ هزار و ۴۵۵ رقبه متصرفی و غیر متصرفی سند مالکیت اخذ شده است.

وی ادامه داد: مساحت کل رقباتی که در سال جاری سنددار شده اند ۸ میلیون و ۳۰ هزار و ۲۶۶ متر مربع است.

معاون حقوقی و ثبتی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با اشاره به همکاری ادارات ثبت اسناد و املاک در سراسر استان برای این کار، عنوان کرد: امیدواریم این روند همچنان ادامه داشته باشد.

انتهای پیام/ن

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد