اصفهان-+معاون+حقوقی+اوقاف
۱۹:۴۷ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۴

معاون حقوقی اداره کل اوقاف و امور خیریه اصفهان:

استان دارای ۴۶ هزار و ۵۳۲ رقبه ثبت شده است/ اخذ سند مالکیت برای ۱۳ هزار و ۴۵۵ رقبه اصفهان

معاون حقوقی و ثبتی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: استان اصفهان دارای ۴۶ هزار و ۵۳۲ رقبه متصرفی و غیر متصرفی ثبت شده است که برای ۱۳ هزار و ۴۵۵ رقبه متصرفی و غیر متصرفی سند مالکیت اخذ شده است.

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام محمود نصر اصفهانی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدامات انجام شده برای مستندسازی رقبات در استان اصفهان، اظهار کرد: با اقدامات انجام شده توسط کارشناسان حقوقی و ثبتی ادارات اوقاف استان از اول سال جاری تاکنون برای ۱۳۸۳ رقبه از رقبات استان اصفهان سند مالکیت جذب شده است.

معاون حقوقی و ثبتی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه این اقدامات با هدف حفاظت و صیانت از حقوق واقفان نیک اندیش و اجرای امینانه نیات آن ها انجام شده است، عنوان کرد: استان اصفهان دارای 46 هزار و ۵۳۲ رقبه متصرفی و غیر متصرفی ثبت شده است که برای ۱۳ هزار و ۴۵۵ رقبه متصرفی و غیر متصرفی سند مالکیت اخذ شده است.

وی ادامه داد: مساحت کل رقباتی که در سال جاری سنددار شده اند ۸ میلیون و ۳۰ هزار و ۲۶۶ متر مربع است.

معاون حقوقی و ثبتی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با اشاره به همکاری ادارات ثبت اسناد و املاک در سراسر استان برای این کار، عنوان کرد: امیدواریم این روند همچنان ادامه داشته باشد.

انتهای پیام/ن