صفحه اصلی » اجتماعی » باند حرفه ای سارقان داخل خودرو در خمینی شهر منهدم شد/ متهمان به سرقت ۱۵۰ میلیون ریال اموال داخل خودرو اعتراف کردند

فرمانده انتظامي خميني شهر:

باند حرفه ای سارقان داخل خودرو در خمینی شهر منهدم شد/ متهمان به سرقت ۱۵۰ میلیون ریال اموال داخل خودرو اعتراف کردند

فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر با اشاره به شناسایی و انهدام اعضای باند سارقان حرفه ای داخل خودرو در خمینی شهر، گفت: پس از بازجویی ها، متهمان به سرقت ۱۵۰ میلیون ریال اموال داخل خودرو اعتراف کردند.

تاریخ انتشار: ۱۹:۲۹ - پنجشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۵

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ علی جعفری نژاد صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به شناسایی و انهدام اعضای باند سارقان حرفه ای داخل خودرو در خمینی شهر، اظهار کرد: ماموران پلیس آگاهی خمینی شهر پس وقوع چندین مورد سرقت داخل خودرو در خمینی شهر، دستگیری سارقان را در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر با بیان اینکه کارآگاهان پلیس آگاهی پس از انجام تحقیقات گسترده و اقدامات تخصصی به نحوه سرقت از این خودروها پی بردند، عنوان کرد: اکیپ های گشتی منطقه با توجه به بررسی های انجام شده در این رابطه در مناطق مختلف شهرستان مستقر شدند.

وی ادامه داد: ماموران پلیس آگاهی با بررسی های انجام شده سارق را شناسایی و ضمن هماهنگی با مقام قضایی باند سه نفره سارقان داخل خودرو را شناسایی و در یک اقدام سریع و غافلگیرانه آنان را دستگیر کردند.

سرهنگ جعفری نژاد با اشاره به حرفه ای بودن متهمان، خاطرنشان کرد: پس از بازجویی ها، متهمان به سرقت 150 میلیون ریال اموال داخل خودرو اعتراف کردند که در این خصوص پرونده تشکیل شد و مالباختگان نیز شناسایی شدند.

انتهای پیام/ن

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد