DSCN6502
۰۹:۰۰ - شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۷

در آستانه دهه مبارک فجر انجام شد؛

آیین بهره برداری از مدرسه خیرساز کیانی در روستای ریاخون فلاورجان

مدرسه خیر ساز زنده یاد عباسعلی کیانی با هفت میلیارد ریال اعتبار، در روستای ریاخون فلاورجان، به بهره برداری رسید.

به گزارش صاحب نیوز؛ فرماندار فلاورجان عصر جمعه، در آیین افتتاح مدرسه خیر ساز زنده یاد عباسعلی کیانی که توسط دختر آن مرحوم در روستای ریاخون به بهره برداری رسید، گفت: با توجه به خشکسالی و وضعیت بد اقتصادی مردم در شهرستان شاهد هستیم که فلاورجان بیشترین مدرسه در وضعیت قرمز برای سواد آموزی دانش آموزان مشکل آفرین است را داشته باشد.

وی ادامه داد: سال های گذشته بیش از ۳۵ واحد آموزشی این شهرستان در وضعیت قرمز قرار داشت که با همت خیران و کمک های دولتی ۲۱ واحد از آنها کلنگ زنی و یا نوسازی شده است.

وی با بیان این مطلب که خیران مدرسه ساز درس ماندگاری را برای دانش آموزان کتابت می کنند افزود: سه رکن اساسی آموزش دانش آموز، معلم و فضای آموزشی است که هر کدام از آنها ضعیف باشد پیشرفت حاصل نمی شود.

هدایت در تکمیل صحبت خود افزود: کشور ما از لحاظ دانش آموز و معلم در غنای کامل قرار دارد و در بحث فضاهای آموزشی نیز با حضور خیران توانسته ایم به پیشرفت های قابل توجهی دست یابیم.

به گزارش پلنا؛ مدرسه خیر ساز زنده یاد حاج عباسعلی کیانی در زمینی به وسعت یکهزار و 470 متر مربع احداث شده است که بنای آن به متراژ 835متر مربع در کمتر از شش ماه به بهره برداری رسیده است.

انتهای پیام / پلنا/ ن