صفحه اصلی » اجتماعی » راه ارتباطی با آران و بیدگل مطالبه اصلی مردم/ طرح تغییر الگوی کشت کشاورزی سفیدشهر تصویب شد

رئیس شورای شهر سفیدشهر:

راه ارتباطی با آران و بیدگل مطالبه اصلی مردم/ طرح تغییر الگوی کشت کشاورزی سفیدشهر تصویب شد

رئیس شورای شهر سفیدشهر، گفت: مصوبه تغییر الگوی کشت محصولات پرآب کشاورزی سفیدشهر به محصولات با نیاز آبی کمتر نیازمند تغییر دیدگاه دولت از نگاه سطحی به عمقی نگری و توجه به کشاورزان است.

تاریخ انتشار: ۱۳:۱۸ - شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۷

به گزارش صاحب نیوز؛ به نقل از خطب شکن، حسن نظری در گفتگو با این پایگاه خبری، کشاورزی را شغل اصلی مردم سفیدشهر خواند و اظهار کرد: حمایت شعارگونه دولت از بخش کشاورزی راهگشا نیست و باید گفته ها به مرحله اجرا برسد.

رئیس شورای شهر سفیدشهر؛ اشتغال‌زایی، سودآوری و عدم تولید آلودگی در مقایسه با بخش صنعت را از مزایای سرمایه گذاری در کشاورزی عنوان کرد و گفت: اگر دولت با ارائه تسهیلات و بیمه به حوزه کشاورزی کمک کند به یقین شاهد کاهش بیکاری و واردات خواهیم بود.

وی از تصویب طرح تغییر الگوی کشت در شورای شهر سفیدشهر خبر داد و تصریح کرد: مصوبه تغییر الگوی کشت محصولات پرآب کشاورزی سفیدشهر به محصولات با نیاز آبی کمتر نیازمند تغییر دیدگاه دولت از نگاه سطحی به عمقی نگری و توجه به کشاورزان است.

نظری حل مشکل مسیر ارتباطی سفیدشهر به آران و بیدگل و کاشان را مطالبه و دغدغه اصلی مردم سفیدشهر دانست و خاطرنشان کرد: پیگیری و تسهیل موانع در مسیر طرح کنارگذر آران و بیدگل برای مرتفع شدن مشکل جاده سفیدشهر در دستور کار قرار دارد.

وی با اعلام رضایت از ارتباط شورای شهر و شهردار سفیدشهر ادعا کرد: قنایی مقدم شهردار سفیدشهر مدیری توانمند و یکی از بهترین شهرداران در استان اصفهان است.

سفیدشهر با جمعیت حدود 10 هزار نفری در بخش مرکزی شهرستان آران و بیدگل قرار دارد. این شهر تا چندی پیش روستایی با نام نصرآباد بود.

انتهای پیام/ گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

13 + 5 =