صفحه اصلی » سیاسی » انتخابات دور سوم شورای هماهنگی مجمع اصولگرایان اصفهان برگزار می‌شود/ هماهنگی جریان های ارزشی با هدف تاثیرگذاری

دبیر مجمع اصولگرایان اصفهان:

انتخابات دور سوم شورای هماهنگی مجمع اصولگرایان اصفهان برگزار می‌شود/ هماهنگی جریان های ارزشی با هدف تاثیرگذاری

دبیر مجمع اصولگرایان اصفهان، از برگزاری انتخابات دوره سوم شورای هماهنگی این مجمع در اولین جمعه اسفندماه امسال، خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۰:۲۱ - یکشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۸

به گزارش صاحب نیوز؛ به نقل از ندای اصفهان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین علیرضا باطنی صبح امروز در جمع خبرنگاران در گلستان شهدای اصفهان از برگزاری انتخابات سومین دوره شورای هماهنگی مجمع اصولگرایان در اولین جمعه اسفندماه خبر داد.

دبیر مجمع اصولگرایان اصفهان با بیان اینکه این مجمع با جنس هماهنگی میان تشکل‌های اصولگرا فعالیت می‌کند، گفت: مجمع دارای بازوی اجرایی و عملیاتی به نام شورای هماهنگی است.

وی با اشاره به عضویت چهره‌های شاخصی از اصولگرایان اصفهان در این مجمع، خاطرنشان کرد: دور دوم فعالیت این شورا تا انتخابات شورای شهر فعالیت‌های خود را انجام داد و با توجه به وجود ملاحظاتی قرار شد پس از انتخابات نیز چند ماهی به مأموریت خود ادامه دهد.

حجت‌الاسلام باطنی با اشاره به برگزاری انتخابات شورای سوم هماهنگی مجمع اصولگرایان، گفت: اعضایی که انتخاب می‌شوند شامل نمایندگان تشکل‌های اصولگرا در مجمع و اشخاص حقیقی فعال در مجمع هستند.

دبیر مجمع اصولگرایان اصفهان، رویکرد و نگرش مجمع را به سمت جوان‌گرایی و حضور در عرصه‌های مختلف با فعالیت کارگروه‌های تخصصی است عنوان کرد و افزود: به میدان آوردن توان مجموعه‌ها در این زمینه هدف‌گذاری شد تا زبان گویایی برای نظام، دفاع از ارزش‌های اسلام، انقلاب و جامه عمل پوشاندن به تدابیر رهبر معظم انقلاب و برطرف کردن مطالبات مردم باشد.

وی در خصوص چرایی برگزاری این انتخابات، توضیح داد: با توجه به اینکه تعداد اعضای مجمع تغییر پیداکرده و تقریباً دو برابر شده، برخی اشخاص حقیقی و نماینده اشخاص حقوقی حاضر در مجمع این مطالباتی را داشتند که با توجه به عضویت‌ جدید نیمی از اعضای مجمع، مقرر شد شورای هماهنگی نیز مجدداً انتخاب شود.

حجت‌الاسلام باطنی با بیان اینکه، شورای عالی این نظر را پذیرفت و قرار بر این شد تا بعد از انتخابات این اقدام صورت گیرد؛ ادامه داد: برخی از اشخاص سؤال هایی را مطرح می‌کردند که در این رابطه با حضور نمایندگان چند گروه از تشکل‌ها جلساتی را برگزار کردیم، در این جلسات افرادی که در مسیر انتخابات لیست جدا داده و بخشی از آراء را توزیع کردند اعلام کردند که مطالباتی دارند.

دبیر مجمع اصولگرایان افزود: در انتخابات اولین جمعه اسفندماه سال جاری داوطلبان در معرض انتخاب اعضای مجمع قرار می‌گیرند و امیدواریم شورای سوم، شورای پویا، جوان و باانگیزه‌ای باشد تا این جمع ارزشمند را نمایندگی کرده و به رسالت خود عمل کند.

وی تأکید کرد: انتخابات یک ایستگاه از مسیر راه مجمع است و ما اهداف مختلفی را تعریف کرده‌ایم، بنابراین هدف ما هماهنگ‌سازی جریانات ارزشی برای تأثیرگذاری در فضای سیاسی، اجتماعی و فرهنگی شهر و استان است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!