این مسئول خاطرنشان کرد: جلسات آموزش خانواده طی ۱۰ شب و با حضور مـدرسان مجرب اسـتانی با موضوع «نماد خانواده موفق و تاثیر گذاری آن بر سـلامت روانی اعضای خانواده» برگزار خواهد شد.
وی در ادامه تاریخ برنامه های آموزشی والدین در خصوص نحوه ارتباط با فرزندان و فرزند پروری موثر را اعلام و خاطرنشان کرد: هر شب از حضور یک نفر کارشناس ژنتیک در خصوص کاهش آمار معلولیت در شهرستان استفاده می کنیم.
شجاعی با بیان این که مکان اجرای این برنامه در تالار فرهنگی، اجتماعی شهرداری دولت آباد است، ادامه داد: سه شنبه سوم بهمن استاد ربیعی، چهارشنبه چهارم بهمن استاد دشتی، شنبه هفتم بهمن استاد خاکشور و به ترتیب در روزهای دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه (۹، ۱۰ و ۱۱ بهمن) از حضور استادان ناجی نیا، ربیعی و خاکشور بهره مند خواهیم شد.
رئیس اداره بهزیستی برخوار افزود: استاد روز شنبه ۱۴ بهمن، خاکشور و در روز دوشنبه ۱۶ بهمن نیز استاد ناجی نیا حضور خواهند داشت.
شجاعی گفت: این کلاس ها با همکاری مــدیریت آمـوزش و پرورش بـا همکـاری و مشـارکت کـانون تقویت خانواده مهرآفرین، اداره بهزیستی، اداره فرهنگ و ارشاد، اداره ورزش و  جوانان شهرسـتان و شهرداری دولت آباد برگزار می شود.

برگزاری اولین دوره آموزش تریبیت مربی مهارت های زندگی

این مسئول در ادامه از برگزاری اولین دوره آموزش تربیت مربی مهارت های زندگی ویژه دانشجویان ترم آخر و فارغ التحصیلان رشته مشاوره و رواشناسی نیز خبر داد.

وی با اشاره به این که این دوره با همکاری کانون مهر افرین و اداره بهزیستی شهرستان برخوار برگزار می شود، خاطرنشان کرد: ظرفیت برای ثبت نام در دوره فوق محدود است.

رئیس اداره بهزیستی برخوار در پایان هدف از فراخوان برای برگزاری دوره تربیت مربی را استفاده و آموزش کارشناسان بومی شهرستان به منظور استفاده از پتانسیل شهرستان برای شهروندان عنوان کرد و افزود: کلیه فارغ التحصیلان و دانشجویان ترم آخر رشته روان شناسی و مشاوره می توانند با حضور در اداره بهزیستی برای شرکت در کلاس های آموزشی ثبت نام کنند.

انتهای پیام / گ.ف