مدیر آب روستایی اردستان
۰۸:۳۳ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۱

مدیرآب و فاضلاب روستایی شهرستان اردستان خبر داد:

تعویض ۳۲۰ انشعاب مشترک آب روستایی اردستان در دهه فجر

مدیرآب و فاضلاب روستایی شهرستان اردستان، گفت: طرح تعویض شبکه آب روستای ظفرقند به طول هفت کیلومتردر حال اجرا بوده و تعویض ۳۲۰انشعاب مشترکان با اعتباری بالغ بر چهارمیلیارد ریال در دهه فجر انجام و اصلاح خواهد شد.

به گزارش صاحب نیوز؛ رضا دهقان در گفتگو با صبح اردستان، اظهار کرد: همزمان با دهه فجر دو طرح آب رسانی روستایی باصرف اعتباری بالغ بر هفت میلیارد و 200میلیون ریال به بهره برداری می رسد.

وی افزود: طرح آبرسانی به روستای چاه ریسه شامل احداث یک باب مخزن بتنی به حجم 50مترمکعب و احداث ایستگاه پمپ پاژ و اجرای خط انتقال به طول 11کیلومتر به بهره برداری می رسد.

مدیرآب و فاضلاب روستایی شهرستان اردستان گفت: این طرح با صرف اعتباری بالغ بر سه میلیارد و 200میلیون ریال از محل صندوقه توسعه ملی انجام شده است.

دهقانی با بیان اینکه طرح تعویض شبکه آب روستای ظفرقند به طول هفت کیلومتردر حال اجرا است، تصریح کرد: تعویض 320انشعاب مشترکان با صرف اعتباری بالغ بر چهارمیلیارد ریال در دهه فجر به بهره برداری می رسد.

وی تاکید کرد: شبکه آبرسانی روستایی شهرستان شامل 440 کیلومتر شبکه توزیع و 230 کیلومتر خطوط انتقال  بوده که تامین آب برای روستاهای شهرستان اردستان از 54 حلقه چاه، چشمه، قنات و شبکه آبرسانی اصفهان به اردستان صورت می گیرد.

انتهای پیام/ گ.ف