صفحه اصلی » سیاسی » پیروزی انقلاب اسلامی نقطه عطف تاریخ/ دولتمردان صادقانه و خالصانه به مردم خدمت کنند

رئیس بنیاد مهدویت و آینده‌پژوهی:

پیروزی انقلاب اسلامی نقطه عطف تاریخ/ دولتمردان صادقانه و خالصانه به مردم خدمت کنند

رئیس بنیاد مهدویت و آینده‌پژوهی اصفهان، گفت: اگر توجه‌ها به‌غیراز آرمان‌های انقلاب اسلامی و رسیدگی به درد و مشکلات مردم شد و بیشتر به حقوق، درجه، نسبت‌ها و کرسی‌های قدرت فکر کردیم، دچار مشکل و تنزل خواهیم شد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۱۹ - پنجشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۲

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین مهدی نیلی پور پیش از ظهر امروز در گلستان شهدای اصفهان اظهار کرد: تشکیل حکومت یکی از آرزوهای انبیا و اولیای خدا و مصلحان در طول تاریخ بوده است.

رئیس بنیاد مهدویت و آینده‌پژوهی اصفهان تحقق عدالت، دیانت و صیانت از احکام الهی را خواسته همه انبیا الهی عنوان کرد و گفت: آن‌ها برای رسیدن به این مسائل الهی همواره در برابر طاغوت‌ها ایستادگی کردند.

وی تاریخ تشیع را سراسر حق‌طلبی و مجاهدت بیان کرد و افزود: تقدیر خداوند در مقطع انقلاب اسلامی بر این شد تا با همراهی کامل مردم از رهبری حکیم، شجاع و جهان‌شناس در 22 بهمن نقطه عطفی در تاریخ جهان ایجاد شود.

حجت‌الاسلام نیلی پور تأکید کرد: زندگی در این دوران برای همه ما افتخار است چراکه مردم ما با تفکر اسلامی شیعی با دست‌خالی و فقط با تبعیت از یک مجاهد نستوه حرکتی را رقم‌زده و نه‌تنها در برابر طواغیت بلکه در برابر ظلم جهانی ایستادند.

رئیس بنیاد مهدویت و آینده‌پژوهی اصفهان، حرکت و جریان انقلاب اسلامی را ایستادگی در برابر مستکبران جهان بیان و تصریح کرد: کینه چهل‌ساله استکبار جهانی و در رأس آن آمریکا و صهیونیست‌ها از انقلاب اسلامی به همین دلیل است و همواره در تلاش برای ایجاد مانع در برابر حرکت و گفتمان انقلاب اسلامی هستند.

وی با اشاره به هجمه‌های سنگین دشمن در فضای مجازی علیه انقلاب اسلامی، گفت: بیش از 18 هزار کانال در فضای مجازی مشغول به این کار هستند.

حجت‌الاسلام نیلی پور یادآور شد: حضرت امام (ره) وفاداری و همراهی بی‌نظیر مردم در انقلاب را با این تعبیر که مردم ما امروز وفادارتر از اصحاب رسول‌الله در صدر اسلام هستند توصیف کردند و این تعبیری است که امام نسبت به امت داشتند.

رئیس بنیاد مهدویت و آینده‌پژوهی اصفهان تأکید کرد: دشمنان نا به کار در تلاش هستند تا حرکت انقلاب اسلامی این حرکت بزرگ تاریخی را با بهانه‌های مختلف یا برخی از کم‌کاری‌هایی که شده کوچک بشمارند.

وی گفت: تمامی جهان اسلام و مستضعفین از دامنه حرکت انقلاب اسلامی تأثیر گرفته‌اند.

حجت‌الاسلام نیلی پور با بیان اینکه دشمن در کلام حرف از حذف انقلاب اسلامی می‌زند، تصریح کرد: آن‌ها خودشان هم می‌دانند در میدان عمل نمی‌توانند چنین کاری بکنند برای همین از هزاران توطئه برای ایجاد مانع جلوی حرکت انقلاب اسلامی بهره می‌گیرند.

رئیس بنیاد مهدویت و آینده‌پژوهی اصفهان خطاب به دولتمردان اظهار کرد:  صادقانه و خالصانه به این مردم خدمت کنید.

وی با بیان اینکه اعتماد و اتکا مردم به هدایت‌های امام راحل عامل پیروزی انقلاب اسلامی بود، گفت: دشمن در تلاش برای منسوخ کردن اندیشه‌ها و افکار امام (ره) است تا جوانان به‌درستی آرمان‌های انقلاب را درک نکنند و به جایگاه رهبری خدشه وارد شود.

حجت‌الاسلام نیلی پور تغییر در آرمان‌های انقلاب اسلامی را خطر برای انقلاب عنوان کرد و گفت: تمامی کسانی که انقلاب کردند و خون خود را پای انقلاب و استمرار تقدیم کردند با نیت خدایی این کار را انجام دادند و هرگز چشم‌داشت و غرض مادی نداشتند.

رئیس بنیاد مهدویت و آینده‌پژوهی اصفهان با بیان اینکه اگر امروز همه ما، روحانی‌، مسئول و غیرمسئول انقلاب را غنیمت دانستیم و مشغول به تقسیم غنائم شدیم همان اتفاقی که در جنگ احد رخ داد برای ما نیز اتفاق می‌افتد، تصریح کرد: اگر توجه‌ها به‌غیراز آرمان‌های انقلاب اسلامی و رسیدگی به درد و مشکلات مردم شد و بیشتر به حقوق، درجه، نسبت‌ها و کرسی‌های قدرت فکر کردیم، تنزل خواهیم داشت.

وی به وقایع غزوه احد در زمان پیامبر (ص) اشاره کرد و گفت: اسلام زمانی حمزه سیدالشهدا را از دست‌ داد که عده‌ای به طمع غنیمت از فرمان ولی تخطی کردند.

حجت‌الاسلام نیلی پور تأکید کرد: هرگز اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی را فراموش یا تحقیر نکنید که این آفتی بزرگ است.

رئیس بنیاد مهدویت و آینده‌پژوهی اصفهان هدف‌گذاری‌های والای حضرت امام (ره) را نشان از شناخت خوب ایشان از جوهره مکتب تشیع و امت بیان کرد و گفت: جوانان شیعی ما در زمان انقلاب اثبات کردند که می‌توانند در جهان تحول ایجاد کنند.

وی کوچک شمردن اهداف بزرگ انقلاب را ظلم به جوانان و ملت عنوان کرد و افزود: اگر اهداف انقلاب اسلامی را تضعیف و تحقیر کردیم ظلم به نژاد سلمان منا اهل‌البیت کرده‌ایم

انتهای پیام/ پ

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد