صفحه اصلی » بین الملل » نیروهای جبهه مقاومت به 30 کیلومتری دو شهرک شیعه نشین«الفوعه و کفریا» رسیدند+نقشه

تحولات سوریه؛

نیروهای جبهه مقاومت به 30 کیلومتری دو شهرک شیعه نشین«الفوعه و کفریا» رسیدند+نقشه

نیروهای جبهه مقاومت در ادامه عملیات خود در شمال سوریه موفق شدند با آزادسازی ده ها منطقه دیگر خود را به 30 کیلومتری دو شهرک شیعه نشین«الفوعه و کفریا» برسانند.

تاریخ انتشار: ۱۱:۱۵ - جمعه ۱۳۹۶/۱۱/۱۳

به گزارش صاحب نیوز؛ نیروهای سوری و مقاومت در ادامه عملیات خود در محور غربی منطقه«تل الضمان» واقع در جنوب استان حلب موفق شدند با پشتیبانی جنگنده های روسی، ده ها منطقه دیگر را از وجود تروریست های«جبهه النُصره،جیش العزه،حزب الترکستانی و …» آزاد کنند.

بر اساس اعلام رسانه«المراسلون» سوریه، نیروهای جبهه مقاومت در محور غربی تل الضمان توانستند با حمله غافلگیرکننده خود علیه مواضع تروریست ها، شهرک های« الوسيطة، الواسطة، تل فخار، تل جينة، ام الكرامل، تل حسين، عطشانه غربی و …» را به طور کامل آزاد و ده ها تن از تروریست ها را کشته و زخمی کنند.

نیروهای جبهه مقاومت همچنین در 48 ساعت گذشته توانستند 16 شهرک و ارتفاع از جمله«مسعده، صالحیه، سکریه، قلعه میرزا و …» را در محور غرب فرودگاه نظامی«ابوالظهور» واقع در شرق استان ادلب آزاد کنند.

نیروهای جبهه مقاومت توانستند با آزادسازی ده ها شهرک ذکر شده، خود را به 30 کیلومتری دو شهرک محاصره شده شیعه نشین«الفوعه و کفریا» برسانند.

دو شهرک شیعه نشین«الفوعه و کفریا» در مرکز استان ادلب واقع شده و بیش از سه سال است که توسط گروه های تروریستی در محاصره کامل قرار دارند.

از محور شمال شرق استان«حماه» نیز خبر می رسد،نیروهای مقاومت توانستند با حمله غافلگیرکننده خود علیه مواضع تکفیری ها، سه شهرک«ابین، جب زریق و ابوخنادق جنوبی» را آزاد کنند و ده ها تروریست را به هلاکت برسانند.

بخش وسیعی از مناطق جنوبی استان های«حلب و ادلب» و شمال شرق استان «حماه» در دو ماه گذشته توسط نیروهای مقاومت پاکسازی شده است.

انتهای پیام/ المراسلون/ت.ه

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد