ghodusi8-2
۱۵:۳۱ - جمعه ۱۳۹۶/۱۱/۱۳

امام جمعه فلاورجان:

انقلاب اسلامی، ایران را مقتدر کرده است

امام جمعه فلاورجان گفت: انقلاب اسلامی باعث اقتدار این کشور شده و امروز دشمن نیز با اظهار ضعف خود به قدرت جمهوری اسلامی ایران اعتراف کرده است.

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام محمد قدوسی در خطبه های نماز جمعه این هفته این شهر گفت: انقلاب اسلامی ایران برخلاف انقلاب‌های دیگر برگرفته از باورهای اعتقادی مردم است؛ مردم به اینکه اسلام دین برگزیده است باور داشتند؛ به همین دلیل احساس تکلیف کردند.

امام جمعه فلاورجان رهبری الهی ویژگی دوم انقلاب اسلامی دانست و افزود: انقلاب اسلامی رهبری داشت که هیچ خواسته ای نداشت و احساس تکلیف کرده و با تمام وجود برای بر اندازی ظلم به میدان پا گذاشته بود و ما نمونه رهبری امام را در انقلاب پیامبران فقط مشاهده کرده ایم.

وی مردمی بودن انقلاب اسلامی را ویژگی سوم انقلاب بر شمرد و اضافه کرد: انقلاب اسلامی دستاورد های معنوی و مادی زیادی داشت که از جمله دستاوردهای معنوی آن می‌توان به تحول روحی و معنوی مردم، اتکاء به نفس و بالا رفتن معنویات و وحدت در بین مذاهب، نفوذ انقلاب این ملت ها و امنیتی که داریم را نام برد.

امام جمعه فلاورجان مجموعه پیشرفتها نظام را مقتدر کرده است؛ دشمن از این تاقتدار به وحشت افتاده است و بارها اذعان به ناتوانی کرده است؛ اگر ایران مقتدر نبود دیگران بر آن سلطه داشتند؛ مظلومان جهان از آن درس نمی گرفتند و امروز شاهد انقلاب‌های جدیدی در منطقه نبودیم.

وی خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی ایران مولفه هایی دارد که باید از آن مراقبت کرد زیرا مراقبت از آنها باعث اقتدار و ماندگاری این نظام می‌شود؛ برطرف کردن آسیب ها، مبارزه با فساد، مدیریت جهادی برای مقابله با آسیب ها، استقامت و پایداری بر اصول و ارزشهای انقلاب، فریب دشمن را نخوردند و تهدیدها نهراسیدن و مقابله با تهدیدها مولفه هایی است که می تواند موجب اقتدار انقلاب شکوهمند اسلامی ایران شود.

حجت الاسلام قدوسی با اشاره به این مطلب که راهپیمایی میلیونی ۲۲ بهمن امسال در پیش است تاکید کرد: همه باید احساس تکلیف کرده و با مشت های گره کرده و اتحاد هرچه بیشتر برای خود تکلیف بدانیم و با حضور در راهپیمایی امسال مشت محکمی بر دهان دشمنان و بدخواهان این نظام به زنیم.

انتهای پیام / پلنا