صفحه اصلی » مقاومت » پاکسازی صدها کیلومتر مربع از شمال سوریه توسط رزمندگان مقاومت

رسانه های سوری اعلام کردند؛

پاکسازی صدها کیلومتر مربع از شمال سوریه توسط رزمندگان مقاومت

نیروهای سوری و مقاومت مستقر در جبهه شمال سوریه موفق شدند در دو ماه گذشته با آزادسازی ده ها شهرک و منطقه، صدها کیلومتر مربع از شمال سوریه را پاکسازی کنند.

تاریخ انتشار: ۱۲:۱۸ - شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۴

به گزارش صاحب نیوز؛ نیروهای سوری و مقاومت مستقر در جبهه های جنوبی استان حلب و شرق استان ادلب موفق شدند، با حمله گسترده خود علیه مواضع تروریست های«جبهه النُصره، جیش العزه، فیلق الشام و …» ده ها شهرک و منطقه دیگر را آزاد کردند.

نیروهای مقاومت در محور جنوب استان حلب موفق شدند با حمله ناگهانی خود علیه مواضع تروریست ها،شهرک های«تل علوش، کفرحداد و زیاره سمعان» را به طور کامل آزاد کردند و ده ها تن از آن ها را به هلاکت رساندند.

از محور شرقی استان ادلب خبر می رسد، نیروهای سوری مستقر در شهرک«تل سلطان» خود را برای عملیات پاکسزی منطقه«تل طوقان» آماده می کنند.

نیروهای سوری در این محور موفق شده اند خود را به 16 کیلومتری شهر راهبردی«سراقب» برسانند.

شهر راهبردی سراقب در جنوب دو شهرک شیعه نشین«الفوعه و کفریا» واقع شده است و مناطق شمال غربی استان ادلب و هم مرز با ترکیه را به فرودگاه نظامی «ابوالظهور» و سپس به استان حلب متصل می کند.

حمله جنگنده های روسی علیه مواضع تروریست ها در مناطق مرکزی و غربی استان ادلب از جمله «سراقب، جرجناز، الغدفه، الرصافه، محاریم و …» را مورد هدف قرار دادند و خسارت سنگینی را به آن ها وارد کردند.

بیش از سه هزار کیلومتر مربع از مناطق جنوبی و شرقی استان های حلب و ادلب در دو ماه گذشته توسط نیروهای مقاومت آزاد شده است.

انتهای پیام/ المراسلون/ ت.ج

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد