صفحه اصلی » اجتماعی » بهره برداری از طرح های اشتغال زایی بهزیستی چادگان/ 9 واحد مسکونی با اعتبار چهار میلیارد و 300میلیون ریال افتتاح شد

با حضور معاون مدیر کل بهزیستی اصفهان؛

بهره برداری از طرح های اشتغال زایی بهزیستی چادگان/ 9 واحد مسکونی با اعتبار چهار میلیارد و 300میلیون ریال افتتاح شد

طرح های اشتغالزایی بهزیستی شهرستان چادگان، با حضور معاون مدیر کل اداره بهزیستی اصفهان به بهره برداری رسید. همچنین 9 واحد مسکونی با اعتبار چهار میلیارد و 300میلیون ریال افتتاح شد افتتاح شد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۴۱ - یکشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۵

به گزارش صاحب نیوز به نقل از چادگان نا؛ طرح های اشتغال زایی و مسکن اداره بهزیستی شهرستان چادگان، در چهارمین روز از ایام الله دهه فجر با حضور معاون مشارکت های مردمی اداره کل بهزستی استان اصفهان، معاون فرماندار، رئیس اداره بهزیستی، مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) و دیگر مسئولان شهرستان چادگان افتتاح شد.

علی اصغر شاه زیدی، معاون مدیر کل اداره بهزیستی استان اصفهان در آئین افتتاحیه های امروز اظهار کرد: راه برون رفت از مشکلات اقتصادی، توجه به اقتصاد مقاومتی است و در این زمینه فعالیت مردمان روستایی در زمینه های مختلف اقتصادی می تواند در تقویت اقتصاد خانوارهای روستایی بسیار مؤثر باشد.

کورش موگویی معاون فرماندار چادگان هم در این مراسم گفت: احداث و تکمیل چند واحد مسکونی برای مددجویان و همچنین توجه ویژه به بحث اشتغال زایی در روستاها با تسهیلات مناسب که از سوی دولت واگذار می شود، نقش مثبتی در جهت پیشرفت و مهاجرت معکوس در روستاها دارد.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان چادگان در این افتتاحیه ها، با ارائه گزارش از وضعیت مسکن و اشتغال در سال جاری گفت:  سال 96 تعداد 9 واحد مسکونی، با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد و 300میلیون ریال، احداث و تحویل داده شده است.

حمید زمانی افزود: همچنین تعداد 80 مورد اشتغال با اعتباری بالغ بر 13میلیارد و 500میلیون ریال، در قالب تسهیلات اشتغال زایی، ویژه خانوده مددجویان و معتادان پرداخت شده است.

به گزارش خبرنگار ما، در این مراسم از یک واحد مسکونی و چند طرح اشتغال زایی به صورت نمادین در روستا های ونک و علی آباد شهرستان چادگان، توسط مسئولان افتتاح شد.

انتهای پیام/ چادگان نا/ پ

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد