باند دوم جاده اصفهان به اردستان
۰۷:۳۸ - دوشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۶

رئیس اداره راه و شهرسازی اردستان:

باند دوم جاده اردستان به اصفهان سال۹۷ به بهره برداری می رسد

رییس اداره راه و شهرسازی اردستان، گفت: پیش بینی شده که باند دوم جاده اردستان به اصفهان در بهمن ماه سال۹۷ به بهره برداری برسد.

به گزارش صاحب نیوز؛ مجتبی پورشفیع در گفتگو با صبح اردستان، اظهار کرد: مناقصه عملیات اجرایی کیلومتر ۲۳ تا ۴۰ جاده اردستان به اصفهان با اعتباری بالغ بر ۲۳۵میلیارد ریال برگزار شده است.

وی افزود: طرح های جاده اردستان به اصفهان و اردستان به زواره از اولویت های اداره راه و شهرسازی شهرستان اردستان است.

رییس اداره راه و شهرسازی اردستان گفت: پیش بینی می شود باند دوم جاده اردستان به اصفهان در بهمن ماه سال۹۷ به بهره برداری برسد.

پورشفیع با بیان اینکه منتظر انتخاب پیمانکار طرح جاده اصفهان هستیم، تصریح کرد: ظرف چند روز آینده کارنهایی آن انجام شده و با پیگیریهای نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی اعتبارات مورد نیاز آن تأمین خواهد شد.

وی تاکید کرد: عمده مزایای بهره برداری از باند دوم جاده اصفهان به اردستان کوتاه شدن شش کیلومتر طول مسیر، حذف سه پیچ خطرناک و پر تصادف و دسترسی آسانتر به معادن خواهد بود.

رییس اداره راه و شهرسازی اردستان خاطرنشان کرد: جاده اردستان به زواره در مرحله اول پنج کیلومتر ابتدایی آن از سمت زواره زیرسازی شده و انتخاب پیمانکار ان هم تا چند روز آینده مشخص خواهد شد

پورشفیع یادآوری کرد: پیگیریهای نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی موجب شد تا 17میلیارد ریال برای مرحله اول طرح جاده اردستان به زواره تأمین شود و به نظر می رسد این طرح در نوروز ۹۷ زیر بار ترافیک برود.

جاده اردستان به اصفهان قطعه های صفر تا 23 و 40 تا 72 آن در بهمن 95 افتتاح شده و از کیلومتر23 تا40 آن به طول17 کیلومتر با هزینه ای بالع بر 235 میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید.

انتهای پیام/ گ.ف