10223
۰۹:۳۲ - دوشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۶

مسئول امور پایگاه های اورژانس گلپایگان خبر داد؛

ضرب و جرح نیروهای اورژانس توسط همراهان فرد حادثه دیده در ارتفاعات گلپایگان

مسئول امور پایگاه های اورژانس گلپایگان، با اشاره به ضرب و شتم نیروهای اورژانس در ماموریت اخیرشان، گفت: اولین گروه امدادی که در صحنه حاضر شدند اورژانس ۱۱۵بوده است ولی متاسفانه فرد بر اثر شدت جراحت های وارده قبل از رسیدن نیروها، فوت شده بود.

به گزارش صاحب نیوز؛ ناصر توانایی در گفت و گو با خبرنگار دیار عالمان در رابطه با ضرب و شتم پرسنل اورژانس پیش بیمارستانی شهرستان گلپایگان، اظهار کرد: ساعت 17:32 روز یکشنبه در پی اعلام حادثه سقوط از کوه (نزدیکی چشمه گرم هنده) پرسنل اورژانس پیش بیمارستانی شهرستان گلپایگان به محل حادثه اعزام شدند.

مسئول امور پایگاه های اورژانس شهرستان گلپایگان، با بیان اینکه پس از انجام حدود یک ساعت و 30 دقیقه کوه نوردی نیروهای ما به مصدوم که اهل الیگودرز بود، رسیدند، گفت: متاسفانه بر اثر شدت جراحات وارده مصدوم در محل حادثه فوت شده بود.

وی با اشاره به اینکه فرد همراه در محل  اقدام به پرتاب سنگ به همکاران می کند، خاطرنشان کرد:  پرسنل ما به سرعت به پایین کوه می روند و هلال احمر و همراهان فرد فوتی را به پایین منتقل می کنند.

توانایی بیان کرد: پس از انتقال فوتی به پایین همراهان فرد پرسنل اورژانس را به شدت مورد ضرب و شتم قرار می دهند.

مسئول امور پایگاه های اورژانس خاطرنشان کرد: اولین گروه امدادی که درصحنه حاضر شدند اورژانس 115بوده است ولی متاسفانه فرد بر اثر شدت جراحات وارده قبل از رسیدن نیروها فوت شده بود.

وی با بیان اینکه همکار ما از ناحیه گردن، سر و صورت و پا دچار آسیب شد، گفت: خوشبختانه اکنون حال این فرد رضایت بخش است.

انتهای پیام/ دیار عالمان/ گ.ف