IMG_8221
۱۸:۵۰ - دوشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۶

در بخش مرکزی چادگان؛

مرغداری گوشتی ۲۰ هزار قطعه ای در چادگان افتتاح شد+ تصاویر

واحد مرغداری گوشتی با ظرفیت ۲۰ هزار قطعه ای، که فاز اول آن با ظرفیت ۱۳ هزار قطعه ای و با اشتغال‌زایی شش نفر، به‌طور مستقیم در اراضی شهر زیارتی رزوه، بخش مرکزی شهرستان چادگان افتتاح شد.

به گزارش صاحب نیوز به نقل از چادگان نا، واحد مرغداری گوشتی 20 هزار قطعه ای، عصر امروز در اراضی شهر زیارتی رزوه، بخش مرکزی شهرستان چادگان افتتاح شد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان چادگان در حاشیه این مراسم، گفت: این پروژه با ظرفیت 20 هزار قطعه ای است، که فاز اول آن، با ظرفیت ۱۳ هزار قطعه ای و با اشتغال‌زایی شش نفر به‌طور مستقیم به بهره برداری خواهد رسید.

بختیار حاجتی تصریح کرد: فاز دوم آن فعلاً تکمیل نیست و در آینده نزدیک، با تکمیل و تجهیز مابقی سالن ها به بهره برداری می رسد.

وی افزود: این مرغداری گوشتی در زمینی به مساحت 10 هزار متر مربع و در حال حاضر یک سالن با ظرفیت 13 هزار جوجه و با استفاده از آخرین تکنولوژی روز کشور به صورت تمام مکانیزه است.

حاجتی خاطر نشان کرد: برای افتتاح پروژه این واحد مرغداری، بیش از هشت میلیارد ریال از محل سرمایه‌ گذاری بخش خصوصی هزینه شده است.

وی با تقدیر از همکاری مسئولان در سطح شهرستان، خواستار همکاری بیشتر ادارات و سازمان ها با کارآفرینان و سرمایه گذاران برای توسعه شهرستان و ایجاد اشتغال شد.

 

انتهای پیام/چادگان نا/ پ