صفحه اصلی » اقتصادی » بهره‌برداری از 19 پروژه برق‌رسانی در گلپایگان

در دهه مبارکه فجر انجام شد:

بهره‌برداری از 19 پروژه برق‌رسانی در گلپایگان

مدیر امور برق شهرستان گلپایگان، از بهره برداری 19 پروژه برق‌رسانی با اعتباری بالغ بر سه میلیارد و 250 میلیون تومان، در دهه فجر امسال خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۰:۴۴ - سه شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۷

به گزارش صاحب نیوز؛ شاپور حدادی پور در گفت و گو با خبرنگار دیار عالمان، با بیان اینکه از این تعداد پروژها ، سه پروژه با مبلغ دو هزار و 260 میلیون ریال برای تامین روشنایی بلوار حدفاصل روستاهای سعید آباد- غرقه ، بلوار مقابل مسكن مهر و روستای رباط سرخ- بلوار شهید موسوی، هستند، گفت: همچنین فاز دوم پروژه تبدیل شبكه به كابل خودنگهدار فشار ضعیف در سطح شهر گلپایگان با مبلغ 20 هزار میلیون ریال نیز از جمله این پروژه ها است.

وی در ادامه افزود: جابجایی و بهسازی شبكه و پست برق خیابان 12 متری فجر شهر گلپایگان، خیابان حضرت مریم (ع) گلشهر، روبروی امامزاده شهر گوگد و روستاهای فاویان، ملازجان و فرج آباد نیز با مبلغی بالغ بر چهار هزار و 270 میلیون ریال نیز شامل پروژه های قابل افتتاح دهه فجر 96 بوده است.

حدادی پور با اشاره به اینکه پروژه احداث شبكه و نصب ترانس روستای زرنجان با اعتباری بالغ بر 410 میلیون ریال نیز انجام شده، تصریح کرد:  هدف از نصب این ترانس برطرف نمودن ضعف ولت مشتركان روستای زرنجان است.
مدیر برق شهرستان گلپایگان همچنین عنوان كرد: جابجایی شبكه در روستاهای رباط سرخ، هنده، شادگان، لالان، نيوان سوق‏ و دم آسمان نیز با اعتباری بالغ بر سه هزار و 160  میلیون ریال اجرا و به بهره برداری رسیده است.
حدادی پور با بیان اینکه از محل اعتبارات مسكن مهر پروژه های احداث مدار دوم فیدر مسكن مهر و نصب سكسیونر فیدر این منطقه با اعتباری بالغ بر هزار و 400 میلیون ریال انجام شده، گفت: تعویض كنتورهای مشتركان دیماندی با كنتور فهام نیز با اعتباری بالغ بر هزار میلیون ریال انجام شد.

وی خاطرنشان کرد: هزار و 81 مشتركطی 10 ماهه امسال تعداد به مشتركان برق شهرستان اضافه شده است كه از این تعداد هزار و 47 مشترك عادی و 34 مشترك دیماندی هستند و تعداد كل مشتركین تا پایان دی ماه سال جاری 51 هزار و 665 مورد، خواهد رسید.

انتهای پیام/ دیار عالمان/ گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد