1_48_1
۱۴:۰۰ - سه شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۷

نقد و نظر؛

اضلاع مثلث جنگ نرم علیه «حجاب» زن ایرانی/ توئیت هایی با رنگ و بوی فمینیست!

اگر دیروز سر مقدس امام حسین علیه اسلام در نبردی خونین بر سر نی رفت، امروز نرم و بدون خون ریزی، روسری و حجاب یادگار حضرت زینب(س) است که بر سر نی می رود.

صاحب نیوز – مرضیه شاهسنایی/ یک نفر آن سوی دنیا میلیاردی پول می گیرد تا این سوی دنیا به جنگ حجاب بیایید.

یک روز آزادی های یواشکی را راه می اندازد و روز دیگر چهارشنبه های سفید را و این آخری هم طرح می دهد تا روسری ها را بر سر چوب کنند.

وقتی قافیه را می بازد دست به دامن مانکن می شود تا چوب روسری را به دست او بدهند البته عده ای هم با او هم نوا می شوند.

حال بماند شباهت تاریخی عجیب قرآن بر سر نیزه کردن تا سر بر سر نیزه کردن و امروز روسری بر سر چوب کردن …

گویا شیطان هم برای فریب دادن انسان ها راه جدیدی به ذهنش نرسیده و قافیه را باخته؛ ناچار به همان راهکارهای قدیمی رجوع می کند و آن را به مغز مشوش یارانش الغاء می کند.

عزیزی می گفت در بحث اصول عقاید ما هیچ شبهه‌ی جدیدی امروز نداریم؛ شبهاتی که امروز مطرح می شود همان هایی است که در صدر اسلام مطرح بوده است و اسلام به آنها پاسخ داده است.

بعضی وقایع نشان می دهد در جنگ با اسلام هم شیوه جدید و امروزی وجود ندارد؛ آندلس با جنگ ارزش ها و رواج فساد و فحشا از دامن اسلام جدا شد و این حربه یعنی جنگ با ارزش ها و ترویج فحشا، امروز هم کاربردی ترین ابزار دشمن است.

آری امروز ما در صحنه نبرد فرهنگی هستیم که ارزش هایمان را هدف گرفته اند؛ اگر دیروز سر مقدس امام حسین علیه اسلام در نبردی خونین بر سر نی رفت امروز نرم و بدون خون ریزی روسری و حجاب یادگار حضرت زینب است که بر سر نی می رود؛ حالا باید ببینیم در این نبرد ما کدام سوی میان ایستاده ایم؟ و مسئولانمان کجا ایستاده اند؟ و حتی نمایندگان مجلسی که با رای من و تو به مجلس رفته اند به ویژه آنهایی که رای جامعه زنان را جذب کرده اند کجا ایستاده اند؟

ناهید تاج الدین نماینده مردم اصفهان در توئیتی دختران خیابان انقلاب که روسری های خود را بر سر چوب کرده و به بی حجابی خود می نازند را اینگونه توصیف کرده «دخترانی هستند که سال هاست برای سهمیه قبولی کنکور، اشتغال، مشارکت سیاسی، برای تصدی پست های مدیریتی، برای حضور در ورزشگاه ها، برای اجرای موسیقی زنده بر روی سن و پشت دروازه های تبعیض جنسیتی مانده اند!

تاج الدین خود سند دروغ بودن ادعاهایش است؛ هر کس قبول ندارد لازم است رزومه اش را حتما بخواند تا با عناوین گوناگون مدیریتی و غیر مدیریتی و اکنون سیاسی وی به عنوان یک زن آشنا شود.

در توئیت وی، سه هشتک وجود دارد #دختران_خیابان_انقلاب، #مشارکت_سیاسی و #تبعیض_جنسیتی و همین است که این شائبه را ایجاد می کند که شاید تاج الدین دستوری توئیت می کند تا دور بعدی مجلس حمایت کسانی را که چند سال است با همین عنوان موج سواری کرده اند را داشته باشد هر چند در کار زار سیاست این تنها یک حدس و گمانه است که ناخود آگاه در ذهن ایجاد می شود.

دشمن شناسی و شناخت ترفندهای دشمن یکی از اصول ابتدایی برای یاران و دوستداران انقلاب است؛ این ها همه مقدمه بود تا این موضوع مطرح شود که اگر روان پریشی به نام مسیح علی نژاد با زور و زرق و برق دلارهای میلیاردی آمریکایی به ذهنش می رسد روسری بر چوب کند و عده ای از عوام الناس هم فریب می خورند و با او همراه می شوند؛ نماینده مجلس شواری اسلامی که صندلی اش بر خون شهدا بنا شده و با رای زنان و بانوان مسلمان به مجلس رفته چرا در این میدان نمی فهمد کدام نقطه را باید هدف قرار دهد؟ نماینده ای که حقوق چندمیلیونی مجلس شورای اسلامی را می‌گیرد به چه حقی با جیره خوار سفره آمریکا همنوا می‌شود؟

چقدر گفتیم و چقدر گفتند که زن بودن دلیل حمایت از زن و حقوقش و ارزش هایش در مجلس نیست؛ این هم سندش؛ حجاب که سپر زن مسلمان در کارزار نرم فرهنگی است اینگونه بر سر نی رفته و نماینده مجلس هم به دنبال سیاسی کاری های معمول در شخصیت های سیاسی آن را تایید کرده و برایش فلسفه بافی می کند! درست در همان مسیر تند فمینیست…

طرحش را علی نژاد با حمایت آمریکا می دهد پادویی اش را چند دختر فریب خورده تهرانی می کنند و فلسفه بافی و توجیه تراشی و موجه کردن این حرکت سخیف کاری است که نماینده مجلس به عهده گرفته است!

و این یعنی یک ضلع مثلث جنگ نرم علیه حجاب و عفاف زن ایرانی در دست مجلس است!

و حال باید گفت ای زنان جبهه انقلاب به فریاد اسلام در مجلس شورای اسلامی برسید؛ حال که جنسیت تعیین کننده معادله های سیاسی شده، شما غائبان این جبهه نباشید و از هم اکنون به فکر انتخابات 98 باشید…

انتهای پیام/ آرمان زنان/ ی