مسئول برگزار کننده مسابقات فوتسال جام فجر در این خصوص ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی، به خبرنگار چشم برخوار گفت: هدف از برگزاری اولین دوره مسابقات فوتسال بین دانشگاه های شهرستان برخوار در این ایام مبارک، علاوه بر ایجاد روحیه نشاط و شادابی در بین دانشجویان، افزایش هر چه بیشتر تعامل بین دانشجویان دانشگاه های شرکت کننده و نیز ایجاد فضای فرهنگی و ورزشی در دانشگاه های شهرستان برخوار است.

کارشناس امور دانشجویی دانشکده علوم قرآنی دولت آباد در ادامه اظهار امیدواری کرد: در سال های آتی این مسابقه فوتسال به جشنواره مسابقات ورزشی بین دانشجویان خواهر و برادر دانشگاه های شهرستان برخوار تبدیل شود.

حسینی با اشاره به این که این مهم، محقق نخواهد شد مگر با همکاری و یاری مسوولان شهرستان و دلسوزان جامعه جوان و ورزشی شهرستان برخوار، در رابطه با مکان برگزاری مسابقات، اظهار کرد: این مسابقات امروز چهارشنبه ۱۸ بهمن، شنبه ۲۱ و دوشنبه ۲۳ بهمن ساعت ۹ تا ۱۱ صبح در سالن ورزشی دانشگاه آزاد دولت آباد برگزار می شود.

وی خاطرنشان کرد: روز دوشنبه ۲۳ بهمن نیز مسابقات نهایی و فینال و اهدای جوایز با حضور مسئولان شهرستان در دانشگاه آزاد اسلامی دولت آباد برگزار خواهد شد.

این مسئول در پایان خاطرنشان کرد: این مسابقات با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی دولت آباد، دانشگاه پیام نور دولت آباد و موسسه آموزش عالی سپهر خورزوق برگزار می شود.


انتهای پیام / ن