98799
۱۸:۴۰ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۸

همزمان با هفتمین روز از دهه فجر؛

پایگاه سلامت روستای پوده دهاقان افتتاح شد+ تصاویر

پایگاه سلامت روستای پوده دهاقان، به منظور اجرای طرح تحول سلامت و لزوم دسترسی مردم روستا و مناطق اطراف به خدمات بهداشتی، با صرف هزینه ای بالغ بر دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال احداث و تجهیز شده است.

به گزارش صاحب نیوز؛ حشمت الله ثالثی، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان دهاقان روز چهارشنبه با اعلام این مطلب، با اشاره به مشکلات سلامت روستای پوده، افتتاح این پایگاه سلامت را گامی بسیار مهم و ارزشمند برشمرد و خاطرنشان کرد: زحمات تمامی تلاشگران عرصه سلامت و فداکاری و روحیه ایثار آنان ستودنی است و در سالهای اخیر شاهد رشد و بالندگی نظام سلامت هم در کشور و هم در شهرستان دهاقان بوده ایم.
این مسئول، افزود: ظهر امروز چهارشنبه پایگاه سلامت پوده در زمینی به مساحت ۲۰۰ متر مربع هزینه ای بالغ بر دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال احداث شده است.
وی از حضور پزشک عمومی در این پایگاه خبر داد و گفت: ارائه خدمات مامایی، واکسیناسیون، خدمات آموزشی بهداشتی از جمله موارد تحت پوشش این پایگاه است.
ثالثی تصریح کرد: در شهرستان دهاقان کارهای ارزشمندی در حوزه درمان و سلامت صورت گرفته که بخش عمده‌ای از آن با کمک خیران بوده و باید سعی کنیم تا خدمات‌رسانی مطلوب به مردم به شکلی ارتقاء یافته صورت پذیرد.

انتهای پیام/ دهاقان بیدار/ پ