باقری رئیس صنعت و معدن اردستان
۰۸:۳۴ - پنجشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۹

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت اردستان:

۲۵ واحد صنعتی اردستان برای دریافت تسهیلات ثبت نام کرده اند

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت اردستان، گفت: واحدهای تولیدی ثبت نام شده اردستان در سایت بهین یاب به منظور دریافت تسهیلات طرح رونق ۲۵ واحد صنعتی است.

به گزارش صاحب نیوز؛ محمد رضا باقری شامگاه چهارشنبه در مراسم جشن اصناف و کارآفرینان ویژه دهه فجر در سالن اداره ارشاد اردستان، اظهار کرد: دهه فجر با آمدنش عطر آزادی را به جای خفقان در فضای میهن اسلامی  طنین انداز کرد.

وی افزود: اصناف با حضور خود در صحنه های مختلف توانسته توطئه های دشمن را خنثی کند، لذا بمنظور وفاداری با ارزشهای انقلاب، نظام جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری در راهپیمایی 22 بهمن پررنگ شرکت می کنند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت اردستان گفت: شهرستان اردستان در بحش صنعت دارای 60 واحد صنعتی دارای پروانه  بهره برداری و 40واحد صنعتی پروانه در دست اقدام و جواز تاسیس است.

باقری با بیان اینکه اردستان دارای 70 معدن با پروانه بهره برداری است، تصریح کرد:  20 معدن هم دارای پروانه اکتشاف است.

وی تاکید کرد: اردستان  تعداد یکهزار و 971 واحد صنفی دارای پروانه کسب بوده که هم اکنون به فعالیت در سطح شهرستان مشغول هستند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت اردستان خاطرنشان کرد: اردستان دارای یک اتاق اصناف و 12 اتحادیه صنفی بوده که امورات  اصناف شهرستان را پیگیری و انجام می دهند.

باقری تصریح کرد: اتاق اصناف اردستان از ابتدای اول سال 96 تا کنون تعداد 401 پروانه کسب تمدید و صادر کرده است.

وی  واحدهای تولیدی ثبت نام شده در سایت بهین یاب به منظور دریافت تسهیلات  طرح رونق را  25 واحد صنعتی اعلام کرد و افزود: تعداد واحدهای تولیدی صنفی و خدمات فنی  که در سایت ایرانیان اصناف برای دریافت تسهیلات ثبت نام کرده اند 16 مورد بوده که به استان معرفی شده اند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت اردستان اعلام کرد: توسط اتاق اصناف اردستان در سال 96 دو نمایشگاه مبلمان و عرضه مستقیم کالا بمنظور رفاه حال مردم  برپا کرده است.

انتهای پیام/صبح اردستان/ پ