هواشناسی لنجان
۱۴:۴۶ - پنجشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۹

کارشناس اداره هواشناسی لنجان مطرح کرد:

۲۲ بهمن هوای لنجان صاف تا قسمتی ابری است/ روزهای آینده پدیده جوی خاصی پیش بینی نمی شود

رییس اداره هواشناسی لنجان، گفت: روزهای آینده پدیده جوی خاصی پیش بینی نمی شود و ۲۲ بهمن هوای لنجان صاف تا قسمتی ابری پیش بینی می شود.

به گزارش صاحب نیوز؛ به نقل از صدای لنجان ،احمد نوربخش در رابطه با آخرین وضعیت دما و پیش‌بینی‌ها در رابطه با وضعیت دمایی لنجان گفت: حداقل دمای هوا صبح امروز در زرین شهر منفی یک درجه سانتی گراد بوده است که پیش بینی می شود، فردا اندکی کاهش یابد و از روز شنبه روند افزایشی به خود بگیرد.

رییس اداره هواشناسی لنجان با اشاره به وضعیت سامانه های بارشی تصریح کرد: امروز عصر و شب احتمال بارش های ضعیف در منطقه وجود دارد و تا سه شنبه هفته آینده پدیده جوی خاصی پیش بینی نمی شود.

کارشناس اداره هواشناسی لنجان در ادامه افزود: بررسی ها نشان می دهد از روز سه شنبه و طی روز چهارشنبه هفته آینده یک سامانه بارشی جدید در سطح شهرستان کار خود را آغاز خواهد کرد.

وی در رابطه با وضعیت جوی در روز ۲۲ بهمن ماه، خاطر نشان کرد: برای روز یکشنبه هفته آینده پدیده خاصی پیش بینی نمی شود و وضعیت هوا صاف تا قسمتی ابری پیش بینی می شود که برای راهپیمایی در این روز مناسب خواهد بود.

نور بخش در رابطه باکیفیت هوای شهرستان گفت: وزش باد به همراه امواج ضعیف و ناپایداری که از دیروز در منطقه شاهد هستیم موجب شده تا از علظت آلاینده های جوی کاسته شود.

انتهای پیام/ گ.ف