آیت الله العظمی حسین مظاهری رییس حوزه علمیه اصفهان
۱۸:۰۱ - پنجشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۹

حضرت آیت الله العظمی مظاهری:

قرآن و تعالیم حیات بخش آن متن و بطن اصلی حوزه های علمیه است

رئیس حوزه علمیه اصفهان گفتند: متن کار حوزه ها و هدف وغرض حوزه ها قرآن و تعالیم حیات بخش آن است و از این رو همه برنامه ها و فعالیت های دیگر، برای نیل هرچه بهتربه این ساحت بزرگ ومبارک است.

به گزارش صاحب نیور، به نقل از مباحث، آیت الله العظمی حسین مظاهری عصر امروز در پیامی به دهمین دوره مسابقات قرآن کریم و عترت حوزه علمیه اصفهان اظهار کردند: قرآن کریم منظومه جامع دین و رکن رکین شریعت مقدسه است و در کنار عترت طاهره (ع) تمامت و تمامیت آئین جاودانی اسلام را تامین و تضمین می سازد.

معظم له تصریح کرد: از این رو هر برنامه مفیدی که نظرها و تعلیمات این کتاب آسمانی مقدس را در صحنه اجتماعی بگستراند، نه تنها  مطلوب، بلکه لازم و ضروری است و از جمله مسابقات وجشنواره هایی  که در مسیر گسترش نور قرآن کریم و در ساحتهای  گوناگون  برگزار شود، از این  جهت مورد  توجه و اِمعان نظر بیشتر است.

رئیس حوزه علمیه اصفهان افزود: اما در حوزه های مقدسه علمیه این مسابقات یک برنامه  مقدمی وحاشیه ای است، زیرا متن کار حوزه ها و هدف وغرض حوزه ها قرآن و تعالیم حیات بخش آن است و از این رو همه برنامه ها و فعالیت های دیگر، برای نیل هرچه بهتر به این ساحت بزرگ و مبارک است.

ایشان افزود: امید است دهمین دوره مسابقات قرآن وعترت طلاب و خانواده های آنان در حوزه علمیه اصفهان مقدمه مناسب و سود بخشی برای شما عزیزان دراین مسیر نورانی باشد و همواره در خدمت  قرآن و خادم  حقیقی قرآن بوده باشد.

انتهای پیام/ پ