صفحه اصلی » ورزشی » پارک بانوان در گلپایگان احداث می‌شود

عضو شورای شهر گلپایگان خبر داد:

پارک بانوان در گلپایگان احداث می‌شود

عضو کمیسیون فرهنگی ورزشی شورای شهر گلپایگان، گفت: محل پارک بانوان در بلوار امام رضا(ع) گلپایگان در نظر گرفته شده و دیوارهای پیش ساخته نیز برای اجرای فاز یک پروژه سفارش داده شده است.

تاریخ انتشار: ۰۷:۲۰ - شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۱

به گزارش صاحب نیوز؛ طاهره خوشنویسان در گفت‌وگو با خبرنگار دیار عالمان، اظهار کرد: احداث پارک بانوان گلپایگان در اولویت شهرداری و شورای اسلامی گلپایگان قرار گرفته و فاز اول آن نیز برای سال آینده تعریف شده است.

عضو شورای اسلامی شهر گلپایگان، عنوان کرد: مکان این پارک در بلوار امام رضا (ع) گلپایگان در نظر گرفته شده و دیوار های پیش ساخته نیز برای اجرای طرح سفارش داده شده است.

وی با بیان اینکه کم تحرکی باعث به وجود آمدن بیماری های مختلف در مردم شده است، گفت: سرمایه گذاری بر روی بالا بردن تحرک و ایجاد انگیزه در خانواده ها برای ورزش کردن، نتیجه مثبتی در افزایش سلامت جسمی و روحی جامعه خواهد داشت.

خوشنویسان با اشاره به برگزاری برنامه های ورزشی خانوادگی همچون پیاده‌روی در گلپایگان، اظهار کرد: هدف ما در کمیسیون فرهنگی و ورزشی شورای اسلامی شهر، بالا بردن نشاط و ایجاد شادی های سالم و مناسب در شهرستان است.

عضو شورای اسلامی شهر گلپایگان، عنوان کرد: پایگاه هایی برای گرفتن تست های سلامتی همچون قند خون در همایش های خانوادگی از طرف شبکه بهداشت شهرستان در نظر گرفته شده که اشتیاق مردم برای شرکت در این برنامه ها را بیشتر می‌کند.

انتهای پیام/ دیار عالمان/ گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99