صفحه اصلی » ورزشی » کسب مقام سوم توسط تیم والیبال منتخب گلپایگان در مسابقات استان اصفهان

کارشناس تربیت بدنی آموزش و پرورش گلپایگان خبر داد:

کسب مقام سوم توسط تیم والیبال منتخب گلپایگان در مسابقات استان اصفهان

کارشناس تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش گلپایگان، گفت: تیم والیبال منتخب آموزش و پرورش گلپایگان با مربیگری حسین شاهپری در مسابقات والیبال دانش آموزی اصفهان مقام سوم را از آن خود کرد.

تاریخ انتشار: ۲۲:۱۳ - جمعه ۱۳۹۶/۱۱/۲۰

به گزارش صاحب نیوز؛ علی محمد نیکخواه در گفت‌وگو با خبرنگار دیار عالمان، با اشاره به برگزاری مسابقات والیبال آموزشگاهی متوسطه دوم عنوان کرد: این مسابقات از 16 بهمن ماه با حضور 19 تیم از شهرستان های مختلف استان و نواحی شش گانه شهر اصفهان شروع و تا 19 بهمن ماه ادامه داشت.

کارشناس تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش شهرستان گلپایگان و مسئول اعزام تیم های دانش آموزی به مسابقات گفت: تیم والیبال منتخب آموزش و پرورش گلپایگان با مربیگری آقای حسین شاهپری و سرپرستی داود اله بخشی در این مسابقات شرکت کرده و توانست مقام سوم را از آن خود کند.

وی اظهار کرد: کسب این مقام ثمره برنامه ریزی های چندین ساله در عرصه ورزش دانش آموزی بوده و غلبه بر تیم های نواحی اصفهان که از نظر امکانات و جمعیت دانش آموزی با شهرستان ما قابل مقایسه نیست، بسیار حائز اهمیت و ارزشمند است.

نیکخواه تصریح کرد: آینده درخشانی در انتظار جوانان و دانش آموزان والیبالیست گلپایگان است و امیدواریم با حمایت مسئولان شاهد مقام آوری های بیشتر والیبال شهرستان در کشور باشیم.

انتهای پیام/ دیار عالمان/ گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد