صفحه اصلی » ورزشی » اختتامیه مسابقات والیبال بانوان گلپایگان/ تقدیر از سه تیم برتر

به مناسب دهه فجر برگزار شد؛

اختتامیه مسابقات والیبال بانوان گلپایگان/ تقدیر از سه تیم برتر

مسابقات والیبال بانوان گلپایگان، با شرکت 12 تیم، در سالن هفده شهریور برگزار شد.

تاریخ انتشار: ۱۱:۴۹ - شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۱

به گزارش صاحب نیوز؛ رئیس اداره ورزش و جوانان در مراسم اختتامیه مسابقات والیبال بانوان شهرستان گلپایگان که در سالن هفده شهریور گلپایگان برگزار شد، بیان کرد: مسابقات والیبال بانوان به مناسبت دهه فجر با تعداد 12 تیم، دو روز و در دو سالن برگزار شد.

محمدرضا شمسی، افزود: تیم های اول و دوم سوم با اهدای جوایزی در مراسم اختتامیه تقدیر شدند.

مسئول کمیسیون فرهنگی ورزشی شهرستان گلپایگان نیز عنوان کرد: هدف از برگزاری مسابقات ایجاد نشاط و شادی سالم برای بانوان در سطح شهرستان گلپایگان می باشد.

وی با اشاره به اینکه وقتی مکانی برای فعالیت بانوان و دختران ما باشد مسلما بچه های ما سلامتی و اخلاق و رفتار خوب و ایمان دارند، خاطرنشان کرد: اگر ما مسئولان زمینه را فراهم کنیم که فرزندانمان از موارد منفی که دشمن توسط آن فرزندان مان را تهدید می کند دور شوند برای آنان معجزه کرده ایم.

خوشنویسان اضافه کرد : مقام اول تیم آریانا به مربیگری خانم فراست و مقام دوم تیم فاطمیون به مربیگری خانم قائمی و تیم سوم به مربیگری خانم شهیدی بود.

وی در خاتمه با اشاره به اینکه منتخبان این مرحله شهرستانی برای مسابقات استانی و سپس برای مسابقات کشوری انتخاب می شوند، گفت: امید داریم بانوانمان در کشور در مقامات المپیادی و بین المللی حرفی برای گفتن داشته باشند.

انتهای پیام/ دیار عالمان/ ن

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد