صفحه اصلی » اجتماعی » مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرستان نطنز/ هیچ مشکلی بر حضور گسترده مردم تاثیر منفی نخواهد گذاشت

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نطنز:

مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرستان نطنز/ هیچ مشکلی بر حضور گسترده مردم تاثیر منفی نخواهد گذاشت

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نطنز، گفت: حضور گسترده و تماشایی مردم، ضامن استمرار حرکت رو به جلو انقلاب است و بدون شک هیچ معضل و مشکلی بر روی این حضور گسترده تاثیر منفی نخواهد گذاشت.

تاریخ انتشار: ۱۲:۳۱ - شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۱

به گزارش صاحب نیوز؛ علیرضا باباخانی صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران با تبریک ایام دهه فجر و فرارسیدن ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: ملت بزرگ ایران امسال منویات رهبر معظم انقلاب را بر دیده منت نهاده و طبق گفته صریح ایشان با حضوری گسترده و همه جانبه، ۲۲ بهمن تماشایی را رقم خواهند زد.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان نطنز افزود: حضور گسترده و تماشایی ضامن استمرار حرکت رو به جلو انقلاب است و بدون شک هیچ معضل و مشکلی بر روی این حضور گسترده تاثیر منفی نخواهد گذاشت.

وی گفت: راهپیمائی روز ۲۲ بهمن در شهر نطنز ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه صبح، از مقابل حسینیه ارشاد علیا آغاز و در خیابان مالک اشتر، میدان امام خمینی(ره)، خیابان امام خمینی(ره)، میدان ۱۷ شهریور، خیابان ۱۷ شهریور ادامه و در جوار گلزار شهدای گمنام به پایان می‌رسد.

باباخانی بیان کرد: راهپیمایی در شهر بادرود از مقابل مدرسه ۱۷ شهریور و ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه صبح راهپیمائی آغاز و در مسیر خیابان امام خمینی(ره) ادامه و در گلزار شهدای این شهر به پایان می رسد.

وی ادامه داد: مسیر راهپیمایی در شهر طرق رود نیز از حسینیه مرکزی تا نمایندگی بهزیستی این شهر خواهد بود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نطنز اضافه کرد: راهپیمایان خالدآبادی نیز این مراسم باشکوه را از ساعت ۱۰ و از میدان انقلاب آغاز و در گلزار شهدا به پایان می برند.

وی با بیان این که راهپیمایی ۲۲ بهمن در روستاهای بخش امامزاده نیز برگزار می شود، افزود: راهپیمایی در روستای ده آباد از مسجد قائم(عج) شروع و در خیابان های قائمیه (عج)، خیابان شهید خالقی، خیابان امام (ره) ادامه و در محل پایگاه مقاومت بسیج شهید بهشتی پایان می یابد.

باباخانی از شروع مراسم راهپیمایی در روستای اریسمان از مسجد جامع به طرف خیابان امام (ره)، بلوار امام (ره) و گلزار شهدا خبر داد و ادامه داد: مردم روستای متین آباد نیز این مراسم را از حسینیه حضرت ابوالفضل (ع) شروع و تا مزار شهید گمنام ادامه خواهند داد.

وی با بیان این که راهپیمایی در روستاها از ساعت ۹:۳۰ شروع می شود، خاطر نشان کرد: راهپیمایان ۲۲ بهمن در روستای فمی بلوار روستا به سمت حسینیه را مسیر حرکت خود قرار داده اند.

انتهای پیام/ آوای نطنز/ گ.ف

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد