صفحه اصلی » اجتماعی » یک میلیون و 700 هزار نفر از جمعیت استان اصفهان تحت پوشش بیمه سلامت هستند

مدیر کل بیمه سلامت استان اصفهان؛

یک میلیون و 700 هزار نفر از جمعیت استان اصفهان تحت پوشش بیمه سلامت هستند

مدیر کل بیمه سلامت استان اصفهان، گفت: حدود یک میلیون و 700 هزار نفر از جمعیت استان اصفهان، تحت پوشش خدمات بیمه ای سلامت استان بوده و از این تعداد، حدود 700 هزار نفر تحت پوشش صندوق بیمه روستائیان و عشایر، هستند.

تاریخ انتشار: ۱۶:۱۶ - شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۱

به گزارش صاحب نیوز به نقل از چادگان نا، همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، پیش ازظهر امروز ساختمان اداره بیمه سلامت شهرستان چادگان، با حضور خانواده معظم شهدا، امام جمعه، نماینده مردم چادگان، فریدن، فریدونشهر و بوئین ومیاندشت در مجلس، مدیر کل بیمه سلامت استان اصفهان، فرماندار و دیگر مسئولان شهرستان افتتاح شد.

مدیر کل بیمه سلامت استان اصفهان در حاشیه این مراسم، از روند تهیه زمین ساختمان اداره بیمه سلامت شهرستان چادگان و اخذ اعتبارات لازم  گزارشی  ارئه کرد.

حسین بانک با بیان این که، نزدیک به یک میلیون و 700 هزار نفر از جمعیت استان اصفهان، تحت پوشش خدمات بیمه سلامت استان هستند گفت: از این تعداد، حدود 700 هزار نفر تحت پوشش صندوق بیمه روستائیان و عشایر که هیچ گونه مبلغی را تحت عنوان حق بیمه پرداخت نمی کنند.

وی با اشاره به پوشش 33 درصدی بیمه سلامت جمعیت استان افزود: نزدیک به یک میلیون و 700 هزار نفر در صندوق های کارکنان دولت، روستائیان، عشایر و شهرهای زیر 20 هزار نفر، سایر اقشار، بیمه همگانی رایگان و بیمه ایرانیان، تحت پوشش بیمه سلامت هستند.

بانک در این خصصوص تصریح کرد: پس از طرح تحول سلامت و با افزایش تعرفه ها و تعهدات سازمان، ماهیانه، 64 میلیارد تومان هزینه خدمات بیمه ای پرداخت می شود.

رئیس اداره بیمه سلامت شهرستان چادگان هم در این آئین، گزارشی از تاریخچه ارائه خدمات بیمه سلامت در شهرستان و فعالیت هایی که در تهیه زمین و ساخت این اداره انجام شده ارائه کرد.

رضا معروفی گفت: از جمعیت 35 هزار نفری شهرستان، حدود 80 درصد این جمعیت از خدمات سازمان بیمه سلامت بهره می برند.

وی افزود: ساختمان اداره بیمه سلامت شهرستان چادگان با زیر بنای 700 متر مربع در سه طبقه، با اعتباری بالغ بر 9 میلیارد ریال، مورد بهره برداری قرار گرفته است.

انتهای پیام/چادگان نا/ گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد