1
۱۳:۳۴ - شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۱

با حضور نخبگان قرآنی کشوری و بین المللی؛

محفل انس با قرآن کریم در بقعه شیخ ابوسلیمان دارانی برگزار شد

همزمان با دهه فرخنده فجر انقلاب مراسم جشن انقلاب اسلامی در بقعه شیخ ابوسلیمانی شهر داران با حضور نخبگان قرآنی کشوری و بین المللی در این بقعه متبرکه برگزار شد.

به گزارش صاحب نیوز؛ به نقل از دیار اقوام، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فریدن، اظهار کرد: با توجه به مسئولیت کمیته قرآنی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فریدن از سوی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان فریدن، بویژه امام جمعه و فرماندار این شهرستان محفل بزرگ انس با قرآن کریم با حضور استاد موسی معتمدی نفر اول حفظ کل مسابقات بین المللی جمهوری اسلامی ایران در سال۹۶ و استاد مهدی علی بابائی نفر اول قرائت قرآن کریم در مسابقات روسیه در سال ۹۴ در دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار شد.

حجت ‌الاسلام عباس نصیر الاسلامی افزود: در این محفل نورانی که با حضور سید رضا حسینی از شهرستان چادگان  نفر اول اذان استان در مسابقات اوقاف، نفر اول اذان مدهامتان کشور، گروه های تواشیح تبیان، کانون موسی بن جعفر (ع)، کانون تربیت زندان و… برگزار شد از فعالان، مربیان و نفرات برتر مسابقات قرآنی و .. تجلیل شد.

وی گفت: در این محفل همچنین از نفرات برتر مقالات پیرامون وقف از سوی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان با حضور امام جمعه شهرستان و دیگر مسئولان تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/ خ.ک