صفحه اصلی » سیاسی » حضور مردم در 22 بهمن دشمن را دلسرد خواهد کرد

امام جمعه آران و بیدگل:

حضور مردم در 22 بهمن دشمن را دلسرد خواهد کرد

امام جمعه آران و بیدگل، گفت: لبیک مردم به ندای امام(ره) و مبارزه‌ی آنان برای پیروزی انقلاب، پاسخی به ندای هل من ناصر حسینی در عصر حاضر بود.

تاریخ انتشار: ۱۴:۲۷ - شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۱

به گزارش صاحب نیوز؛ آیت الله سید محمد موسوی صبح شنبه، در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح مستقر در آران و بیدگل که در پادگان گروه 840 موشکی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی برگزار شد، با تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، 22 بهمن را تجلی قدرت الهی دانست و اظهار کرد: مردم دنیا پیام انقلاب ایران را دریافت کردند و چشم امید آن ها به حضور پرشور ملت در راهپیمایی 22 بهمن هر سال است که به لطف الهی هر سال پرشورتر از پیش برگزار می شود.

امام جمعه آران و بیدگل با اشاره به حضور مردم در صحنه های مختلف انقلاب اسلامی عنوان کرد: لبیک مردم به ندای امام(ره) و مبارزه‌ی آنان برای پیروزی انقلاب، پاسخی به ندای هل من ناصر حسینی در عصر حاضر بود.

وی حضور در راهپیمایی 22 بهمن را نشانه حمایت مردم از انقلاب، بیعت دوباره آنان با مقام معظم رهبری و تجدید پیمان با شهیدان دانست و تصریح کرد: حضور مردم ایران مایه دلگرمی آزادیخواهان جهان و مشت محکمی بر دهان دشمنان ایران است.

امام جمعه آران و بیدگل نقشه های پیچیده استکبار علیه ایران را یادآور شد و خاطرنشان کرد: اقتدار ایران اسلامی به خاطر صلابت نیروهای مسلح و ایستادگی فرزندان عاشورا در مقابل آمریکاست و دشمنان اسلام و استکبار جهانی، از همین قدرت و عظمت نظام اسلامی می هراسند.

وی تلاش دشمن برای ناامید کردن مردم از دستاوردهای انقلاب اسلامی را از پیش شکست خورده خواند و بیان کرد: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن ثابت خواهند کرد که آنان پاسدار استقلال و آزادی میهن اسلامی هستند و هیچ دشمنی نخواهد توانست عزت آن را خدشه دار کند

انتهای پیام/ خطب شکن

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد