صفحه اصلی » سیاسی » راهپیمایی 22 بهمن عرصه نمایش وحدت ملی و حمایت از ارزش‌های نظام است

نماینده مردم دهاقان و شهرضا در مجلس:

راهپیمایی 22 بهمن عرصه نمایش وحدت ملی و حمایت از ارزش‌های نظام است

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی، گفت: راهپیمایی 22 بهمن عرصه نمایش وحدت ملی و حمایت از ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

تاریخ انتشار: ۱۷:۱۹ - شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۱

به گزارش صاحب نیوز؛سمیه محمودی عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به فرارسیدن یوم الله دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی، عنوان کرد: انقلاب اسلامی ایران بزرگ ترین تحول سیاسی اجتماعی عصر حاضر بوده است که زمینه دگرگونی در همه بخش ها را فراهم کرده است.

وی، ادامه داد: امام راحل (ره) سخنانی مطرح می کردند که بر اساس تعالیم قران و دستورات اهل بیت بود به همین دلیل مردم ایران قاطعانه از ایشان حمایت کردند.

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه امام خمینی (ره) روح خودباوری و ایمان را در میان اقشار مختلف جامعه زنده کرد افزود: در دوران ستم‌ شاهی انتخابات فرمایشی و مسئولان با خواست سران قدرت های استکباری جهان انتخاب می شدند اما پس از انقلاب مردم مستقیما در تعیین سرنوشت خود دخالت دارند.

محمودی، اضافه کرد: سخنان امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب در میان توده های ملسمانان جهان و انسان های آزادی خواه جهان نفوذ کرد و آنان را با خود همراه کرده است.

وی، تصریح کرد: پیام انقلاب اسلامی برای مردم ستم دیده جهان، آزادی از یوق ستمگران و تلاش برای ساختن جامعه ای آباد و برخوردار، با استفاده از توانمندی داخلی بود.

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی، تأکید کرد: همه افراد وظیفه دارند که در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن شرکت کنند زیرا این راهپیمایی عرصه نمایش وحدت ملی و حمایت از ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

محمودی، با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی در برابر اراده ملت ایران تسلیم شده اند، عنوان کرد: آمریکا و اسراییل و سایر دشمنان نظام اسلامی، به خوبی می دانند که هرگز در برابر خواست مردم ایران مبنی بر حمایت قاطع از انقلاب و ارزشهای آن پیروز نمی شوند و این مسئله را بارها در سخنان خود مطرح کرده اند.

وی، با اشاره به سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی ، بیان کرد: ملت ایران همیشه حمایت و اطلاعت خود از ولایت فقیه را نشان داده اند و امسال نیز در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن بار دیگر بر این مسئله تأکید می کنند.

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی، ضمن دعوت از همه اقشار جامعه برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن گفت: رسانه های بیگانه این مرسم را پوشش می دهند و حضور گسترده مردم برای رهبران استکبار جهانی این است که هرگز از مواضع خود در حمایت از آرمان های امام راحل(ره) شهدا و رهبری عقب نشینی نمی کنند.

محمودی، با بیان اینکه مردم شهرضا 750 شهید را تقدیم اسلام و انقلاب کرده اند، گفت: مردم این شهرستان در همه عرصه های مبارزات نقلابی، دوران دفاع مقدس و دفاع از حرم اهل بیت، پیشگام و مطیع ولایت بوده اند.

انتهای پیام/شهرضانیوز/ پ

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!