صفحه اصلی » اقتصادی » طرح ویژه بازرسی و نظارت بر بازار در خوروبیابانک اجرا می شود

رئیس اداره صنعت و معدن خوروبیابانک:

طرح ویژه بازرسی و نظارت بر بازار در خوروبیابانک اجرا می شود

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان خوروبیابانک، گفت: طرح بازرسی و نظارت بر بازار کالا و خدمات ویژه ایام پایانی سال جاری در شهرستان خوروبیابانک اجرا می شود.

تاریخ انتشار: ۱۸:۲۹ - شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۱

به گزارش صاحب نیوز به نقل از سفیرخور اسداله فیروزی در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری از اجرای طرح ویژه بازرسی و نظارت بر بازار کالا و خدمات در سطح شهرستان خبر داد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان خوروبیابانک افزود: با توجه به نزدیک شدن به آغاز سال جدید و افزایش تقاضا برای خرید مایحتاج ضروری توسط شهروندان، به منظور نظارت های پیشگیرانه و جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی عرضه کنندگان کالا و خدمات با رویکرد حمایت از تولیدات داخلی، طرح نظارتی ویژه از هفتم بهمن ماه سال جاری آغاز شده است و تا پایان فروردین ماه سال آینده ادامه خواهد داشت.

وی ایجاد زمینه مناسب برای تأمین و توزیع مایحتاج عمومی، جلوگیری از تخلفات احتمالی و رسیدگی فوری، دقیق به شکایت ها و گزارش های مردمی را از اهداف این طرح عنوان کرد و افزود: بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان به صورت مستمر واحد های صنفی را مورد بازرسی قرار می دهند.

فیروزی تصریح کرد: کنترل و نظارت بر وضعيت بازار كالا و خدمات اولویت دار در مراحل تأمين، توزيع، ارائه خدمات و قيمت آن با توجه به افزايش تقاضاي عمومي در ايام پاياني سال، آرامش روانی در فضای جامعه را در بر خواهد داشت.

وی با اشاره به همکاری نهاد ها و ادارات نظارتی در سطح شهرستان گفت: برای بهره مندی از مشارکت و هم افزایی سایر ادارات و ارگان های نظارتی از جمله تعزیرات حکومتی، اماکن و اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی، جلسه ای برای شناسایی واحد های صنفی اصلی در شهرستان برگزار شده است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان خوروبیابانک تصریح کرد: همکاران ما ضمن بازرسی از واحد های صنفی مربوط آماده دریافت گزارش و شکایت های مردمی هستند و شهروندان محترم در صورت مشاهده هر گونه تخلف می توانند با تلفن «۱۲۴» ستاد خبری اداره صنعت ، معدن و تجارت تماس گرفته و گزارش خود را مطرح کنند تا در اولین فرصت به آن رسیدگی شود.

انتهای پیام/ سفیر خور/ گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد