اسداله-فیروزی
۱۸:۲۹ - شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۱

رئیس اداره صنعت و معدن خوروبیابانک:

طرح ویژه بازرسی و نظارت بر بازار در خوروبیابانک اجرا می شود

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان خوروبیابانک، گفت: طرح بازرسی و نظارت بر بازار کالا و خدمات ویژه ایام پایانی سال جاری در شهرستان خوروبیابانک اجرا می شود.

به گزارش صاحب نیوز به نقل از سفیرخور اسداله فیروزی در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری از اجرای طرح ویژه بازرسی و نظارت بر بازار کالا و خدمات در سطح شهرستان خبر داد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان خوروبیابانک افزود: با توجه به نزدیک شدن به آغاز سال جدید و افزایش تقاضا برای خرید مایحتاج ضروری توسط شهروندان، به منظور نظارت های پیشگیرانه و جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی عرضه کنندگان کالا و خدمات با رویکرد حمایت از تولیدات داخلی، طرح نظارتی ویژه از هفتم بهمن ماه سال جاری آغاز شده است و تا پایان فروردین ماه سال آینده ادامه خواهد داشت.

وی ایجاد زمینه مناسب برای تأمین و توزیع مایحتاج عمومی، جلوگیری از تخلفات احتمالی و رسیدگی فوری، دقیق به شکایت ها و گزارش های مردمی را از اهداف این طرح عنوان کرد و افزود: بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان به صورت مستمر واحد های صنفی را مورد بازرسی قرار می دهند.

فیروزی تصریح کرد: کنترل و نظارت بر وضعیت بازار کالا و خدمات اولویت دار در مراحل تأمین، توزیع، ارائه خدمات و قیمت آن با توجه به افزایش تقاضای عمومی در ایام پایانی سال، آرامش روانی در فضای جامعه را در بر خواهد داشت.

وی با اشاره به همکاری نهاد ها و ادارات نظارتی در سطح شهرستان گفت: برای بهره مندی از مشارکت و هم افزایی سایر ادارات و ارگان های نظارتی از جمله تعزیرات حکومتی، اماکن و اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی، جلسه ای برای شناسایی واحد های صنفی اصلی در شهرستان برگزار شده است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان خوروبیابانک تصریح کرد: همکاران ما ضمن بازرسی از واحد های صنفی مربوط آماده دریافت گزارش و شکایت های مردمی هستند و شهروندان محترم در صورت مشاهده هر گونه تخلف می توانند با تلفن «۱۲۴» ستاد خبری اداره صنعت ، معدن و تجارت تماس گرفته و گزارش خود را مطرح کنند تا در اولین فرصت به آن رسیدگی شود.

انتهای پیام/ سفیر خور/ گ.ف