2589600
۲۱:۰۰ - شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۱

همراه با رونمایی کتاب شهدای روستا؛

یادواره شهدای روستای سفتجان در فریدن برگزار شد

یادواره شهدای روستای سفتجان همراه با مراسم رونمایی از کتاب شهدا، در این روستا برگزار شد.

به گزارش صاحب نیوز؛ به نقل از دیار اقوام، عصر امروز یادواره شهدای روستای سفتجان همراه مراسم با رونمایی از کتاب شهدای سفتجان در این روستا برگزار شد.

حجت الاسلام سیاوشی، امام جمعه داران در این یادواره گفت: وحدت مردم ما کمر دشمنان را می شکند و این وحدت با محوریت حضرت زهرا (س) است و مردم نشان دادند که پیرو حضرت زهرا (س) و ولایت هستند.

فرمانده حوزه امام خامنه ای در بخش دیگری از این برنامه، گفت: به فرموده رهبر معظم انقلاب امروز زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست و شهدای ما در منظومه شمسی حسین (ع) همچون ستاره ای می درخشند.

سرهنگ احمد قاسمی عنوان کرد: شهدای ما در کشتی امام حسین (ع) سوارند و راه را به ما نشان می دهند و در این راستا بر آن شدیم تا یاد شهدای روستا را در کتابی با عنوان «برای وطن» تقدیم مردم این روستا کنیم باشد که چراغی برای بصیرت هر چه بیشتر ما باشد.

مرتضایی، مشاور شبکه بهداشت شهرستان نیز ضمن اشاره به اهمیت سلامت اجتماعی در شبکه مجازی اظهار کرد: بزرگترین مشکل در سطح اجتماعی شهرستان فریدن اعتیاد و طلاق است و خودکشی آمار بالایی دارد.

وی افزود: این شهیدان با افتخار شهید شدند اما ما امروزه در فضای مجازی تلفات می دهیم و مرگ تدریجی انسان ها در این فضا مشاهده می شود.

وی عنوان کرد: اغتشاشات اخیر نتیجه آموزش ها در فضای مجازی بود و از طریق همین فضای مجازی تهاجم فرهنگی صورت می گیرد.

وی تصریح کرد: اعتیاد، طلاق و افسردگی بیماری های مهم اجتماعی هستند و تنها راه درمان این مشکلات و آسیب های اجتماعی آموزش به خانواده ها و بالابردن سطح فکری و سلامت روانی افراد است.

وی در پایان گفت: نوع استفاده ما از فضای مجازی باید تغییر کند زیرا اعتیاد به فضای مجازی از اعتیاد به مواد مخدر بدتر است و ما دفاع مقدس را به خوبی به پایان رساندیم اما امروزه باید مراقب جنگ نرم باشیم زیرا در این جنگ تلفات می دهیم و دفاعی به آن صورت انجام نمی شود.

انتهای پیام/ دیار اقوام/ پ