144
۱۳:۴۶ - یکشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۲

محسن کوهکن مطرح کرد؛

ریل واگرایی باید به سمت ریل همگرایی تغییر جهت دهد/ ضرورت افزایش توانمندی دفاعی در کشور

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم ما در کنار مسئولان خدمت گذار باید تلاش کنند تا ریل واگرایی را به سمت ریل همگرایی تغییر جهت دهد چراکه در غیر این صورت کشورمان آسیب‌های جدی متحمل خواهد شد.

به گزارش صاحب نیوز؛ نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی ظهر امروز در گردهمایی بزرگ مردم زرین‌شهر به مناسبت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران اظهار کرد: تمام کشورها در آمارهای خودشان دم از بیکاری و خط فقر می‌زنند آن‌وقت دشمنان ما درصدد هستند تا همه این‌گونه القا کنند که همه دنیا به غیر از ایران آباد و بدون مشکل هستند.

وی بیان این مطلب که در واشنگتن بالغ بر 550 هزار نفر کارتن خواب وجود دارد، متذکر شد: حرکت جمهوری اسلامی ایران باید به سمتی پیش برود که برخی از مشکلات موجود در کشور را برطرف کند اما این موضوع دلیلی بر این نمی‌شود که خدمات ارزنده انقلاب نادیده گرفته شود.

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی با تأکید براینکه دشمنان درصدد ایجاد واگرایی بجای همگرایی در کشورمان هستند، تصریح کرد: مردم ما در کنار مسئولان خدمت گذار باید تلاش کنند تا ریل واگرایی را به سمت ریل همگرایی تغییر جهت دهد چراکه در غیر این صورت کشورمان آسیب‌های جدی متحمل خواهد شد.

وی با اشاره به هجمه دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به جامعه روحانیت یادآور شد: دشمنان بررسی کرده‌اند و متوجه شده‌اند که امضاء هیچ شخصیت روحانی پای هیچ‌کدام از قراردادهای استعماری در تاریخ پرفراز و نشیب کشور ایران ثبت‌نشده است، به همین خاطر است که حضور روحانیت در جامعه را به ضرر خود می‌دانند.

کوهکن با تأکید بر افزایش توانمندی دفاعی در کشورمان متذکر شد: کشور ایران به سطح بالایی از توانمندی‌های دفاعی دست پیداکرده است و اگر این توانمندی و اقتدار وجود نداشت کشورمان درگیر دو جنگ، یکی درگیری با برخی از کشورهای منطقه و دومی جنگ با تکفیری‌ها می‌شد.

وی افزود: جنگ هشت‌ساله کشورمان با صدام به خاطر این بود که توانمندی نظامی پایینی در کشور ایران وجود داشت و صدام به‌واسطه اطلاعات دوست خود یعنی شاه ایران می‌دانست که ایران حتی سیم‌خاردار را هم از خارج وارد می‌کند، به همین خاطر به خود اجازه داد جنگ را بر ایران تحمیل و ادعای مضحک فتح ایران در چند روز را مطرح کند.

انتهای پیام/ صدای لنجان