photo_2018-02-11_12-35-28
۱۳:۱۱ - یکشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۲

در اجتماع راهپیمایان ۲۲ بهمن آران و بیدگل عنوان شد؛

بیعت مردم با ولایت فقیه گسستنی نیست/ مسامحه مسئولان در مسائل مدیریتی خلاف قواعد اسلامی است

آیت الله موسوی، امام جمعه آران و بیدگل گفت: مشکلات اقتصادی، بیکاری و رکود موجب نگرانی مردم شده، ولی این راهپیمایی نشان داد بیعت آنان با مقام معظم رهبری و ولایت فقیه گسستنی نیست.

به گزارش صاحب نیوز؛ سردار مهدی قریشی فرمانده گروه نهم پادگان آیت الله کاشانی در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن آران و بیدگل با تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: حضور امروز مردم آمریکا و اسرائیل را مثل همیشه از توطئه چینی برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی ناامید کرد.

وی به وابستگی رژیم سابق اشاره کرد و گفت: استکبار قبل از انقلاب، ۴۵ هزار مستشار در ایران داشت و در هیچ مسأله ای، حتی کوچک ترین و پیش پا افتاده ترین کارها به ایرانی ها اعتماد نمی کرد و به آنان اجازه دخالت نمی داد.

جبهه مقاومت می‌تواند به راحتی اسرائیل را از پا درآورد

وی با بیان این که کشور پیش از انقلاب اسلامی به صورت کامل در راستای امیال کشورهای زورگوی غربی قدم بر می داشت، عنوان کرد: ایران اسلامی امروز مقتدر است و در سراسر منطقه با حمایت از جبهه مقاومت توانسته آمریکا و اسرائیل را به زانو درآورد.

قریشی اضافه کرد: امروز قدرت ما به اندازه ای است که اگر غلطی از اسرائیل سر بزند از هر گوشه میهن اسلامی که اراده کنیم، می توانیم شهرهای مختلف آن را با موشک های خود هدف قرار دهیم.

وی ادامه داد: اکنون جبهه مقاومت چهارگوشه خاک فلسطین اشغالی را احاطه کرده و می تواند به راحتی رژیم صهیونیستی را از پا درآورد.

فرمانده گروه نهم پادگان آیت الله کاشانی تبلیغات همه جانبه دشمن برای دلسرد کردن مردم و جوانان از انقلاب را یادآور شد و خاطرنشان کرد: علی رغم این تبلیغات دروغ، جوانان و مردم ایران پشت انقلاب ایستاده اند و در تمام زمینه ها از آن دفاع می کنند.

22 بهمن روز تجلی نصرت خداوند متعال

آیت الله سید محمد موسوی ۲۲ بهمن را روز پیروزی خون بر شمشیر توصیف کرد و گفت: پیروزی انقلاب اسلامی پایان دو هزار و ۵۰۰ سال حکومت طاغوت در میهن ما و آغاز حکومت الله و تجلی نصرت خداوند متعال بود.

امام جمعه آران و بیدگل پیروزی انقلاب اسلامی را ظهور یک قدرت جدید جهانی دانست و تصریح کرد: مردم این منطقه همواره مدافع نظام اسلامی بوده اند و حتی قبل از انقلاب در دفاع از مرجعیت به پا خاسته اند.

وی به رشادت های مردم شهرستان در دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس اشاره کرد و خطاب به مردم آران و بیدگل افزود: در پرونده این سرزمین ایثار و فداکاری شما درسی بزرگ خواهد بود.

آسمان خاورمیانه دیگر برای دشمن امن نیست

آیت الله موسوی با اشاره به سرنگونی هواپیمای متجاوز صهیونیستی تاکید کرد: آسمان خاورمیانه دیگر برای آمریکا و اسرائیل امن نیست و آنان نمی توانند هر زمان که خواستند، به اقدامات ستیزه جویانه خود دست بزنند.

وی این اتفاق را نشانه تغییر معادلات قدرت در منطقه دانست و بیان کرد: جبهه مقاومت قدرت های غربی و شرقی را به چالش کشیده و آن ها را در مقابل هم قرار داده، در حالی که خود این جبهه دست برتر را در اختیار دارد.

آیت الله موسوی گرایش به اسلام حقیقی و مکتب تشیع را از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی عنوان کرد و ادامه داد: ایران توانسته است در رشته های مختلف علمی پیشرفت های بسیاری به دست آورد و حتی سرآمد جهان باشد.

بیعت مردم با ولایت فقیه گسستنی نیست

امام جمعه آران و بیدگل خطاب به مردم شهرستان گفت: قدرت معنوی در نظام بشریت به همت شما مردم عزیز، در اختیار ایران اسلامی است.

وی به مشکلات اقتصادی موجود در کشور اشاره کرد و ادامه داد: ما مدعی نیستیم مشکلی در کشور وجود ندارد، ولی سیاه نمایی هم خلاف انصاف است.

آیت الله موسوی مسامحه برخی مسئولان در مسائل مدیریتی را خلاف قواعد اسلامی دانست و اذعان کرد: مشکلات اقتصادی، بیکاری و رکود موجب نگرانی مردم شده، ولی این راهپیمایی نشان داد بیعت آنان با مقام معظم رهبری و ولایت فقیه گسستنی نیست.

انتهای پیام/ خطب شکن/ن