صاحب نیوز

IMG_8430

نماینده مردم شهرضا و دهاقان:

وحدت باعث خدمت به مردم می شود/ مردم سرمایه های اصلی نظام هستند

نماینده مردم شهرستان های شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم همیشه پای آرمان های انقلاب ایستاده اند و همیشه در صحنه هستند، مسئولان هستند که باید مراقب مردم بوده و خدمتگزار مردم باشند.

کدخبر: 849819
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ @ ۱۵:۰۰


به گزارش صاحب نیوز؛ سمیه محمودی پیش از ظهر امروز در حاشیه مراسم راهپیمایی 22 بهمن در دهاقان با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی نظامی مردمی است و همین مردم هستند که انقلاب را بوجود آورده اند و پای آرمانهای انقلاب ایستاده اندريال گقت: 22 بهمن یک عید بزرگ است، مردم همیشه پای آرمانهای انقلاب ایستاده اند، مردم همیشه در صحنه هستند ولی مسئولان باید پاسخ تک تک مردم را داشته باشند آنها باید بدانند که سرمایه های اصلی نظام مردمند.

نماینده مردم شهرستان های شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مسئولان حکومت جمهوری اسلامی اعم از مجلس، دولت و قوه قضائیه، نیروهای نظامی و انتظامی، روحانیت باید از مردم حمایت کنند  و هر کسی در هر جائی که هست و مسئولیتی دارد باید خدمتگزار خوبی برای مردم عزیز ما باشد.

وی افزود: متأسفانه کشور ما دچار جبر سیاسی شده است و این باید اصلاح شود، همه مسئولان در کشورخوب حرف می زنند، همه مشاغل و مشکلات را خوب بر می شمارند؛ امروز روز حرف زدن نیست، وقت عمل است، همه باید عمل کنند، همه باید حرکت کنند و دست به دست همه باید اقدام کنند.

محمودی با تأکید بر اینکه وظیفه ما بعنوان خادم ملت ایران اینست که بتوانیم کاری انجام دهیم گفت: بازیهای چپ و راست را کنار بزنیم، مردم با عزت، شرافت ملی، خدمات و آرامش می خواهند و این وظیفه مسئولان است، من هم جزء آنها هستم پس باید همه با هم بمنظور خدمت به مردم اقدام کنیم .

نماینده مردم شهرستان های شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اظهار کرد: وحدت شعار همه است و این وحدت باعث خدمت به مردم می شود، مسئولان باید بین مردم باشند و نباید به دنبال آن باشند که برای خود و خانواده خود کار کنند.

وی با اشاره به موضعگیری آمریکائی ها از اول انقلاب خاطرنشان کرد: آمریکائی ها 39 سال است که از شروع انقلاب دست از ملت ایران برنداشته اند و هر روز توطئه ای جدید راه انداخته اند.

محمودی افزود: آمریکائی ها فراموش کرده اند که نظام اسلامی نظامی مردمی است و رهبر آن نیز همچنان بر اهداف انقلاب ایستادگی کرده و محکم ایستاده اند.

محمودی گفت: ما در خصوص توان موشکی مان با کسی مذاکره نمی کنیم، این را مقامات کشوری بدانند نسل های انقلاب بسیاری آرمان های انقلاب ایستاده اند ما امنیت کشورمان را به کسی نمی فروشیم و توان موشکی و نظامی ما قابل مذاکره نیست.

انتهای پیام/ دهاقان بیدار