DSC00864-1
۱۷:۱۸ - یکشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۲

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنجان:

مردم در دفاع از آرمان‌های انقلاب متحد و منسجم هستند/ مسئولان برای تحقق استقلال اقتصادی تلاش کنند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنجان گفت: مسؤولان باید تلاش کنند تا زمینه‌های استقلال اقتصادی را با توجه به مؤلفه‌های اقتصاد مقاومتی برای مردم به ارمغان بیاورند.

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ حجت‌الله صفرپور در گفتگو با صدای لنجان؛ با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن ماه امسال اظهار کرد: حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن دو پیام اساسی یکی در بعد داخلی و دیگری در بعد خارجی دارد.

وی افزود: پیام حضور پرشور مردم در این راهپیمایی و در بعد داخلی این است که  مردم در دفاع از آرمان‌های انقلاب متحد و منسجم هستند و هیچ‌گونه فاصله‌ای ارزش‌ها نگرفته‌اند و گوش به فرمان ولایت هستند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنجان خاطرنشان کرد: پیام حضور حماسی اقشار مختلف جامعه در بعد خارجی آن است که مردم قدردان زحمات مسئولان انقلاب اسلامی ایران هستند اما این انتظار را هم دارند که توجه ویژه‌ای را به خواسته‌هایشان داشته باشند.

وی توجه به مطالبات اقتصادی مردم را ضروری دانست و تأکید کرد: مسئولان باید تلاش کنند تا زمینه‌های استقلال اقتصادی را با توجه به مؤلفه‌های اقتصاد مقاومتی برای مردم به ارمغان بیاورند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنجان با اشاره به شعارهای مطرح شده مردم در راهپیمایی 22 بهمن ماه تصریح کرد: مردم از مسئولان به ویژه دستگاه قضایی کشورمان انتظار دارند که با مفسدان اقتصادی به جد برخورد کنند.

انتهای پیام/ن