صفحه اصلی » فرهنگ و هنر » کارگردان جوان آران و بیدگلی برگزیده جشنواره هنری بسیج/ حمایت از هنرمندان انقلابی آثار فاخری به جامعه عرضه خواهد کرد

کارگردان جوان آران و بیدگلی:

کارگردان جوان آران و بیدگلی برگزیده جشنواره هنری بسیج/ حمایت از هنرمندان انقلابی آثار فاخری به جامعه عرضه خواهد کرد

کارگردان جوان آران و بیدگلی گفت: مستند «فراموش» شب گذشته به عنوان اثر برگزیده نخستین جشنواره آثار هنری بسیج معرفی شد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۱۵ - دوشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۳

به گزارش صاحب نیوز به نقل از خطب شکن، محمدمهدی فکریان در گفتگو با این پایگاه خبری، با بیان این که مستند «فراموش» شب گذشته به عنوان اثر برگزیده نخستین جشنواره آثار هنری بسیج معرفی شد، اظهار کرد: این اثر موفق شد رتبه دوم فیلم مستند را به خود اختصاص دهد.

این کارگردان آران و بیدگلی درباره این مستند توضیح داد: «فراموش» به زندگی جانباز محمد خرم آبادی می پردازد که هم اکنون به شغل کشاورزی اشتغال دارد و درآمد خود را از این راه تامین می کند.

وی با بیان این که سید مصطفی میرحسینی و مرتضی ستاری، دو تن از هنرمندان جوان شهرستان به ترتیب تدوین و مدیریت تولید این اثر را عهده دار بوده اند، عنوان کرد: این فیلم به تازگی به بخش مسابقه پنجاه و نهمین جشنواره منطقه ای سینما جوان  کاشان راه پیدا کرده است.

کارگردان مستند «فراموش» با تاکید بر این که حمایت از هنرمندان جوان انقلابی می تواند آثار فاخری در حوزه فیلم و مستند به جامعه عرضه کند، تصریح کرد: سوژه ها و موضوعات بسیاری در حوزه دفاع مقدس و انقلاب اسلامی ناگفته باقی مانده است که باید با تلاش هنرمندان مومن انقلابی کشف و به جامعه عرضه شود.

فکریان اضافه کرد: بسیاری از رزمندگان دفاع مقدس در کنار ما زندگی می کنند در حالی که گنجینه عظیمی از خاطرات و معارف جنگ را در خاطر دارند و کسی از آن بهره مند نمی شوند.

انتهای پیام/ گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد