DSC_0255
۱۴:۵۹ - دوشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۳

مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ آزاد اسلامی اصفهان:

حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن فرازمینی بود

مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ آزاد اسلامی اصفهان، گفت: دیروز حضور مردم آسمانی بود و آمدند تا با حضور خود دینی که دارند را به نظام و انقلاب ادا کنند.

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت‌الاسلام عباسعلی حیدری پیش از ظهر امروز، در یادواره شهدای دانشجو و مدافع حرم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان، اظهار کرد: دیروز در راهپیمایی ۲۲ بهمن صحنه هایی دیدیم که زمینی نبود و آسمانی بود و همه مردم در هر قشری کوچک و بزرگ، زن و مرد، خرد و کلان همه آمده بودند دین خود را به این انقلاب ادا کنند.

وی اضافه کرد: اگر شهدا نبودند انقلاب به ثمر نرسیده بود و دفاعی از حریم ولایت صورت نمی گرفت و امروز هر آنچه که داریم به برکت و ثمره خون این راست قامتان تاریخ است.

مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه‌ آزاد اسلامی اصفهان، در ادامه با اشاره به این مطلب که اگر شهدا را درک کنیم در تمام روابط ما تاثیر خواهد گذاشت؛ تاکید کرد: امروز بیرق مجاهدت و مبارزه و دفاع از مظلومان در مقابل استکبار بر دوش ملت سر افراز جمهوری اسلامی ایران است.

وی دانشجو اظهار کرد: پیام یادواره شهدا این است که همه استادان، هیئت های علمی و دانشجویان با تأسی از شهدا و راه آنها در میدان جهاد علمی مانند دفاع مقدس و انقلاب پرچم جمهوری اسلامی را بر قله های افتخار بر افراشته خواهند کرد.

انتهای پیام / پلنا/ ن